Novinářské akreditace

Pro utkání 1. české ligy 2017/18 platí klubová akreditace FK Jablonec a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. Celosezónní akreditace je třeba žádat na níže uvedeném kontaktu. Dosud nevyzvednuté akreditace budou k dispozici před každým domácím utkáním na recepci Hotelu Sport.

Akreditace FK Jablonec jsou výhradně určené médiím a nikoliv hráčským agentům či agenturám, které se zabývají sběrem statistických údajů! Stejný přístup je uplatňován při udělování foto akreditací, které budou udělovány výhradně fotografům zastupujícím česká či světová média. Děkujeme za pochopení.

Osoba zodpovědná za akreditace:

Zdena Kadlecová, sekretariát klubu
akreditace@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.