Ke stažení

Prosíme všechny zástupce médií a další osoby, které pracují s grafickým zpracováním loga FK Jablonec, aby výhradně používali následující grafické varianty:

POZOR: Se změnou názvu klubu na Fotbalový Klub Jablonec dochází od 1.7.2015 také ke změně loga klubu.

V případě, že bude potřeba logo klubu v jiném grafickém formátu, kontaktujte prosím PR manažera Martina Bergmana na emailu martin.bergman@fkjablonec.cz.

Ke stažení pro účely tiskovin a ligových materiálů dáváme k dispozici aktuální týmovou fotografii A mužstva i s popiskem pro HET ligu 2017/18.

Ke stažení je také k dispozici aktuálně platná soupiska A mužstva ve formátu xls.

FK Jablonec vstoupil do sezóny 2017/18 s novými dresy značky NIKE.

Rychlé zprávy

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.