RODINNÝ SEKTOR

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Na každý domácí zápas pravidelně chodí mnoho dětí s rodiči. Velmi nás to těší a tvrdě pracujeme na tom, aby se na stadionu cítili komfortně.

Proto v krajním sektoru A na hlavní tribuně východ existuje rodinný sektor pro rodiče a jejich ratolesti.

Proč chodit do rodiného sektoru?

• Děti to mají kousek do fanzóny.
  • Velmi často se v rodinném sektoru bude potulovat Jizerka - náš maskot.
  • V nejbližším stánku s občerstvením naleznete v nabídce sladkosti a jiné pochutiny pro děti.
  • A další překvapení pro malé i velké fanoušky vás čekají.

Kde je rodinná tribuna?

Tribuna určená pro rodiny se nachází na hlavní tribuně A, vpravo v sektoru A.

Kolik stojí vstupenka na rodinnou tribunu?

Pro rodinou tribunu platí stejný ceník jako na hlavní tribunu. Více ZDE. Ideální příležitostí pro děti je pak významně výhodná karta, která slouží jako dětská permanentka s celou řadou výhod.

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec