Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Na co se můžete na utkáních těšit?

• tématický doprovodný program - např. HasičiVíkend otcůZápas pro dětiValentýn nebo Podjěštědské derby
  • zápasový bulletin a welcome drink zdarma (v zimě)
  • autogramiáda s jabloneckými hráči a osobnostmi
  • roznos piva a teplých nápojů až na tribunu
  • přitažlivé dívky z Jabloneckého komanda
  • skákací hrad
  • kiosky XBOX s hrou FIFA 2014
  • kreslení a soutěže pro děti
  • hudební stage (za teplého počasí)
  • barvení obličejů a modelování balonků

Koupit online

Nabídka vstupenek

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.