ZŠ Mozartova UMT Česká liga U19 B, 10. kolo

2
3

FK Ústí nad Labem

V zápase s bojovným a důsledným soupeřem Jablonec prohrával už od šesté minuty, kdy z odraženého míče Hudec střelou po zemi k pravé tyči skóre zápasu otevřel. Domácí se snažili rychle kontrovat a tuto snahu zakončil Landfeld střelou, kterou mu gólman Mrázek chytil. V 16. minutě po žluté kartě hostujícího Chodory hráli jablonečtí deset minut přesilovku, z které vytěžili ve 20. minutě jen nepřesnou střelou Voseckého z dálky. Střelba domácích byla v tomto zápase vpravdě velmi chabá. Ve 24. minutě trestný kop Jakše jablonečtí odrazili. Ve 29. minutě po Landfeldově rohovém kopu z pravé strany nedokázali domácí v závaru před ústeckou brankou dopravit míč do sítě, až o něj přišli. V další minutě si Scholz a Landfeld v kombinaci vyměnili několikrát míč, aby nakonec Landfeldovu střelu po zemi Mrázek nohou odrazil.

V 54. minutě Chodorova střela branku přeletěla. V 61. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení, když se míč po přečíslení dostal vlevo ve vápně ke Chodorovi a bylo to 0:2. Hosté pak byli při chuti. V 64. minutě míč po jejich centru zleva skončil těsně vedle levé tyče domácí branky. V 72. minutě prudká střela Kunce zprava jen těsně minula břevno. V 74. minutě Ráček našel za obranou Horáčka, který sám před brankářem nezaváhal a postaral se o snížení skóre na 1:2. Jablonec vyrovnal v 83. minutě střelou Bičištěho z penalty nařízené po faulu na pronikajícího Kinčla. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou. Každý ze soupeřů se snažil strhnout vítězství na svou stranu. Ústecký Hudec v 85. minutě po rohu zprava hlavou poslal míč vedle pravé tyče vedle. Minutu před koncem přes Bělinu unikl Jakš, ale jabloneckou branku jen přestřelil. V 90. minutě se Hajdova střela odrazila od břevna. O druhý bod z utkání se rozhodovalo střelami ze značky pokutového kopu, ve kterých byli hosté úspěšní čtyřikrát a domácí jen dvakrát.