Duchcov Česká liga dorostu U19, 9. kolo

FK Teplice

2
1

Domácí začali utkání aktivně a k první možnosti se dostali v 8. minutě. Trestný kop Radosty od pravého rohu vápna jablonečtí odrazili. Ve 22. minutě pak pálil Náhlovský nad branku. V další minutě na druhé straně střela Poura po zemi skončila s tečí těsně vedle pravé tyče. V 26. minutě byl Podzimkův trestný kop odražen a Vosecký pak poslal míč nad branku. Ve 28. minutě zahrávali tepličtí z pravé strany rohový kop, ve vápně si na míč naskočil Kováč a hlavou skóre zápasu otevřel. Jablonec mohl rovnat v 38. minutě z akce Podzimka a Urbánka, ale míč branku přeletěl. V poslední minutě první půle Vosecký vybojoval míč a posunul ho Velichovi, který však poslal míč také nad branku.

Hned z rozehrávky domácích ve druhém poločase Urbánek míč získal a posunul ho dopředu Velichovi, ale ten sám namířil míč těsně vlevo mimo branku. V 50. minutě Teplice zahrávali další rohový kop, tentokrát z levé strany, ale gól padl do sítě hostů jako přes kopírák. Pálil neuhlídaný Kováč opět hlavou. V 56. minutě se domácí natlačili k vápnu hostů a díky Vajnerovi z toho vytěžili jen dva rohové kopy. V 61. minutě se na Vajnera řítil sám Lukáš Liška, ale jablonecký gólman mu míč odrazil. Vzápětí domácí gólman Blažek zachraňoval před střelou vlastního hráče. V 64. minutě Vajner vyrazil prudkou střelu Radosty zleva z úhlu. V 73. minutě po faulu na Scholze Ráčkův trestný kop skončil mimo branku. V 76. minutě pak Ráček zleva poslal míč před branku, kde ho Velich zblízka usměrnil do sítě – 1:2. V 81. minutě se s míčem dopředu vydal Javůrek a svůj výlet zakončil střelou nad branku. Poslední šanci domácích – střelu Kováče v 84. minutě Vajner vyrazil.