Jablonec se do čtvrtfinále MOL Cupu probojoval potřetí v řadě. Stejně jako v předchozích dvou letech bude čtvrtfinále hrát na domácím stadionu.
Na Střelnici v úterý 3. března dorazí pražská Slavia, výkop zápasu je na programu v 17:00. Informace o prodeji vstupenek přineseme v následujících týdnech.
Zapište si termín a přijďte náš tým podpořit v boji o pohárové semifinále!
.jpg)