Article image

Vítáme mezi hlavními partnery AUTO KP Plus!

Největší prodejce nových automobilů v Libereckém kraji AUTO KP Plus vstupuje do rodiny hlavních partnerů FK Jablonec!

„Uzavření spolupráce s takto významným obchodním partnerem je velký krok pro náš klub. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s AUTO KP Plus a naši hráči mají možnost využívat dvě desítky automobilů značky Toyota, které mají k dispozici. Jsem přesvědčený o tom, že spolupráce v tak velkém rozsahu bude prospěšná pro obě strany,“ říká k uzavření spolupráce Miroslav Pelta.

Společnost Auto KP Plus je největším prodejcem nových automobilů v Libereckém kraji a zastupuje celkem osm renomovaných automobilových značek – Toyota, Nissan, Jeep, Opel, Hyundai, Citroën, Suzuki a Fiat. Naši hráči budou mít k dispozici pro své bezpečné jízdy automobily Toyota, a to z téměř kompletní škály modelů, včetně hybridních motorizací.

„Jsme rádi, že AUTO KP PLUS jako největší prodejce nových vozů v libereckém kraji se mohl stát významným partnerem FK Jablonec. Hráči fotbalového klubu jezdí s vozy značky Toyota, valná většina pak na hybridní pohon. Věřím, že tato spolupráce bude mít přínos pro obě strany a že díky FK Jablonec se AUTO KP PLUS vryje do povědomí obyvatelům Jablonce nad Nisou také jako významný prodejce značek Suzuki, Fiat, Citroën, Nissan, Jeep, Opel a Hyundai,“ pochvaluje si spolupráci s FK Jablonec ředitel AUTO KP Plus David Hall.

Kromě zajištění vozového parku pro hráče a realizační tým FK Jablonec chystáme s AUTO KP Plus také řadu společných akcí a eventů pro fanoušky našeho klubu a příznivce automobilů. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, takže je na co se těšit.

Vítejte v rodině FK Jablonec!


Author Martin Bergman
Sdílet článek