Article image

Vstupenky na CFR 1907 Cluj

Team logo Team logo
CFR 1907 Cluj FK Jablonec
2:0
Evropská konferenční liga UEFA, 6. kolo čt 9. 12. 2021, 18:45
Reportáž

Také na poslední venkovní zápas jsme se rozhodli pro vás zařídit jednotlivé vstupenky Na utkání Evropské konferenční ligy UEFA v rumunuské Kluži. Cena vstupenky je 55Kč!

Samostatné vstupenky na zápas

Lístek je v prodeji již nyní online přes náš Fanshop.

Vedení FK Jablonec se opět rozhodlo pomoci fanoušků s výjezdem na Evropské konferenční ligy UEFA. Hráči i vedení klubu si pochvalovali atmosféru našeho fanouškovského tábora v Randers. Z důvodu pandemické situace jsou naše možnosti omezené, proto na utkání v rumunské Kluži jsou v prodeji jen lístky samostatně.

<#buttonLong>NAKUPUJ LÍSTEK ONLINE<#/buttonLong>

Pokud chcete vstupenku po zaplacení kartou online dostat do e-mailu, tak vyberte osobní odběr, ale do poznámky dejte, že chcete poslat vstupenku na váš e-mail. 

Pokud vstupenku nechcete platit online, je možné zvolit si osobní odběr s platbou při vyzvednutí.

Vstupenky do sektoru hostů jsou v prodeji za 55 korun.

Cesta s fanoušky do Kluže!

Naši fanoušci tentokrát cestují na zápas po vlastní ose a kdo by měl zájem se přidat k početné skupině, může zástupce našich vlajkonošů kontaktovat na e-mailu jablonec.supporters@email.cz. Autobusový výjezd tentokrát klub neorganizuje, ale budeme moc rádi, když vás přicestuje do Rumunska co nejvíce!

Informace pro všechny, kteří se chtějí vydat do Rumunska po vlastní ose jsou na stránkách Ministerstva zahraničních věcí

Příjezdový formulář si můžete stáhnout v podobě pdf. Další informace k cestování a pobytu v Rumunsku jsou zde:

Do Rumunska je možno cestovat za jakýmkoli účelem, tzn. včetně turistiky. Česká republika je však nově od 7. listopadu 2021 zařazena na rumunském cestovatelském semaforu mezi červené země, tedy země s vysokým rizikem. Před vstupem do Rumunska je potřeba disponovat vyplněným příjezdovým formulářem a pokud se chce cestující vyhnout povinné 14-denní karanténě, je nutné mít očkovací certifikát/ certifikát o prodělaném onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech nebo PCR test ne starší 72 hodin. Negativní PCR test však opravňuje pobývat na území Rumunska pouze po dobu 3 dnů.

Podmínky vstupu na stadion

V Rumunsku platí od 1. 12. 2021 obdobné podmínky vstupu na stadion, jako v České republice. Doteď se hrálo v Rumunsku před prázdnými tribunami, ale od 1. 12. je možná kapacita 30%. Vstup je možný pouze po prokázání kompletního očkování nebo potvrzením o prodělání nemoci covid-19 v posledních 180 dnech. 


Author Michal Kvítek, Martin Bergman
Sdílet článek