Povedený debut Coolse

Dion Cools se hned při svém debutu gólově prosadil, když vstřelil vítězný gól na půdě Motorletu Praha. Jak utkání nová akvizice hodnotí?

První zápas, první gól a postup po jednoznačné výhře. Jak hodnotíš svůj debut?

Samozřejmě je vždy příjemné vstřelit gól hned při prvním startu za nový tým. Je dobře, že jsme dnes vyhráli po dobrém výkonu. Vítězství přidá na sebejistotě nejen mně, ale celému mužstvu.

První kola poháru dokáží být ošemetná, dnes jste ale nedopustili žádné zaváhání.

Víme, že občas jsou právě tato utkání ta nejtěžší. Když ale dáte brzký gól, většinou to dost pomůže. Dnes se nám to podařilo, díky čemuž jsme se uvolnili. Pak už jsme měli víc prostoru na hřišti a přidali jsme i další branky.

Jak těžké je zapojit se do soutěžního utkání po jediném tréninku s týmem?

Byl to dobrý zápas k tomu se trošku poznat a sladit se s novými spoluhráči na hřišti. Myslím, že jsme dnes byli hodně silní na balonu, což pomohlo a zápas nám to usnadnilo. Celkově utkání hodnotím pozitivně.

Dokážeš říct, že si se spoluhráči po tak krátké době začínáte na hřišti rozumět?

Cítím z týmu sílu. Samozřejmě je ještě příliš brzy na nějaké větší hodnocení. Je to dobrý začátek, myslím že máme kvalitní tým. Doufám, že to v neděli prokážeme a na Slovácku zvítězíme.

Author Klub