Béčko prohrálo 0:1 v Hradci Králové

FC Hradec Králové FK Jablonec
1:0
FORTUNA ČFL B, 7. kolo ne 18. 9. 2022, 10:15

Čekání jablonecké rezervy se prodlužuje i po víkendovém zápase na hřišti Hradce Králové, kde Bakakisovi mladíci prohráli 0:1.

Na východě Čech nečekal na jablonecké mladíky lehký zápas. Situace se pro náš tým ještě více zkomplikovala ve 12. minutě, když trenér Bekakis musel už po dvanácti minutách hry střídat zraněného Štěpánka.

Domácí byli od začátku důraznější, rychlejší a vyhrávali osobní souboje. Ve 34. minutě se na zadní tyči ocitl úplně osamocený Jurčenko a hlavou na zadní tyč nedal Surovčíkovi šanci – 1:0.

Druhy poločas se nesl ve stejném duchu. Jablonečtí se snažili kombinovat, ale každá naše akce končila nepřesnou finální přihrávkou. I proto odjíždí Bekakisův tým z Hradce Králové těsně poražen. Bodovat si dnes na východě Čech nezasloužil.

V příštím domácím zápase hostí Jablonec B na pažitu v Břízkách v sobotu dopoledne Benešov.

FC Hradec Králové B – FK Jablonec B 1:0 (0:0)

Branka: 34. Jurčenko

Sestava FK Jablonec B: Surovčík – Malý (76. Linhart), Štěpánek (12. Velich), Zárybnický, Chládek (76. Stibor) – Diviš (46. Podzimek), Daníček, Breda, Rozkovec, Ritter (86. Plechatý) – Vošahlík