Už si to asi sedlo, usmíval se Polidar

1.FC Slovácko FK Jablonec
FORTUNA:LIGA, 9. kolo ne 18. 9. 2022, 16:00

Matěj Polidar v zápase na Slovácku nejdříve zahodil dvě šance, pak ale Jablonci vystřelil důležitý gól v závěru utkání. I díky jemu veze Jablonec tři důležité body ze hřiště účastníka Konferenční ligy.

Matěji, v zápase jsme měli dost šancí, které jsme zahazovali. Přesto jsme nakonec dokázali urvat vítězství.

Prvních dvacet minut to bylo tak nějak vyrovnané. Ale pak už jsme Slovácko přehrávali a zaslouženě vyhráli.

Byla na soupeři znát únava z čtvrtečního pohárového zápasu?

Asi jo, ale my jsme taky hráli ve středu a byli unavení. Ale na to se asi Slovácko nemůže vymlouvat.

Ještě před svou brankou si tam měl velkou příležitost na otevření skore, ale branku si přestřelil. Štvalo tě to hodně?

Já už jsem v tom utkání měl předtím dvě tutovky. Jak jsem přestřelil, tak teď bych to samozřejmě řešil asi úplně jinak. Samozřejmě, že mi to leželo v hlavě a hlavně jsem rád, že mi to tam nakonec i spadlo.

Ve Spartě si hrál levého beka, v Jablonci si i na křídle. Která pozice ti sedí úplně nejvíc?

Já sám vlastně nevím, co jsem za pozici. Kam mě trenér postaví, tam hraju. A tam se snažím hrát i co nejlépe umím.

Během týdne máme tři výhry a rázem klidnější časy.

Už nám to asi sedlo a sehráli jsme se. Body najednou sbíráme a je to i s nulou, takže je to paráda.

Nelitujete, že právě teď když se začalo dařit, přichází reprezentační pauza?

Já doufám, že to takhle bude frčet i dál.