This text will be replaced
Aktualita
19
říjen
2015

Fotbalisté uklízeli Jizerky


Hráči ligového týmu se v neděli po obědě vydali do Jizerských hor, aby se společně se svými rodinami připojili k řadě dobrovolníků a vyčistili turistické trasy v okolí Bedřichova.

Poté, co kapitán mužstva Tomáš Hübschman o den dříve předal výtěžek z aukce kšiltovky Společnosti pro Jizerské hory, přiložili sami hráči ruce k dílu. Šestice hráčů Michal Bárta, Vlastimil Hrubý, Martin Doležal, Marek Kysela, Luděk Pernica a Martin Pospíšil si v neděli zpříjemnili volný den a spojili pěkné odpoledne s užitečným, když se zúčastnili akce "Ukliďme Jizerky".

Společně s dalšími zástupci klubu ušli přes šest kilometrů trasy a posbírali několik pytlů odpadků, které při lesních cestách zůstalo po turistech z letní sezóny. "Vyšlo nám pěkné počasí a bylo to fajn odpoledne. Rádi jsme se prošli a společně přispěli k dobré věci. Celý jablonecký region by měl být pyšný na svoji krásnou přírodu. V Jizerkách je opravdu nádherně - v létě i v zimě," řekl za všechny účastníky dvouhodinového výletu Vlasta Hrubý. Výpravy se kromě samotných hráčů účastnili i jejich přítelkyně, manželky, děti a o doprovod se starala čtveřice psů i jablonecký maskot sova Jizerka.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.