This text will be replaced
Aktualita
9
listopad
2015

Sova Jizerka v pátek zlobila


V zápase s Olomoucí se náš maskot znovu vyznamenal! Sovička Jizerka upoutala pozornost nejen publika na stadionu ale také diváky u televizních obrazovek.

Na hřišti se v pátek odehrával nesmírně důležitý zápas SYNOT ligy. Jablonci se konečně podařilo protrhnout domácí prokletí a na sedmý pokus v lize doma vyhrál. Radost z toho měl i maskot domácího klubu. Vedle hráčů na sebe totiž upozornil svými provokativními „kousky“ právě maskot Jablonce – sovička Jizerka.

Jizerka čekala na Střelnici jako obvykle na malé děti a na své mladé kamarády, díky pozdnímu výkopu se jich ale tolik nedočkala. Od čtvrt na devět se hrálo díky vysílací volbě stanice ČT Sport, a tak nebylo divu, že si Jizerka zasedla při zápase s Olomoucí hlavně na zaměstnance České televize :-)

Už před zápasem se připletla před kamery při rozhovorech s trenéry nebo při vstupu sympatické reportérky Moniky Čuhelové. Během prvního poločasu se dokonce vydala na komentátorské stanoviště a vyrušila tam při práci Vlastimila Vláška s Luďkem Zelenkou. Ti vzali celý výstup s nadhledem a celou událost přešli s humorem.

Sovička Jizerka, která je jabloneckým maskotem od léta, si troufla na hrací plochu při losování kapitánů nebo při nástupu doprovázela na hřiště rozhodčí. S lavičkou domácích slavila všechny čtyři branky v síti Olomouce a samozřejmě nechyběla ani při pozápasové děkovačce s hráči na hřišti i v kabině. Turkmenskému záložníkovi Ruslanu Mingazovovi zase Jizerka po zápase darovala dudlík pro jeho čerstvě narozenou dceru Jasmin.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.