This text will be replaced
květen

Rozlučka s ligou a Luďkem Pernicou

Ve 30. kole doma hostíme 1.FC Slovácko a závěr soutěže slibuje drama až do posledního hvizdu. Takže se určitě máte na co těšit! Kromě rozloučení s úspěšnou sezónou, kdy máme jistotu účasti v evropských pohárech, nás čeká i jeden emotivní okamžik. Po čtyřech letech svlékne jablonecký dres stoper Luděk Pernica.

HET liga 2017/2018 | 30.kolo

:

Branky JAB: 14. Martin Doležal, 53. Jan Chramosta

Branky SLO:

Závěrečný duel na Střelnici se odehraje v sobotu 26. května od 16 hodin, tedy stejně jako zbylých sedm zápasů ligy. Stále hrajeme o třetí místo v lize, které by nás posunulo rovnou do skupiny Evropské ligy. Ale také případná účast v předkole Evropské ligy by byla pro klub i hráče velkým úspěchem. Po podzimní části ligy nás málokdo tipoval na černého koně jara, který se dotáhne na čelo tabulky a navíc bude finalistou poháru MOL Cup.

Poslední zápas Luďka Pernici

Přijďte společně s námi zakončit úspěšný ročník 2017/2018 na Střelnici. Poděkovat hráčům a trenérovi za povedený rok. Navíc svůj poslední zápas v jabloneckém dresu odehraje zástupce kapitána a náš stoper Luděk Pernica. Ten po čtyřech letech na Střelnici zamíří bojovat o Ligu mistrů do Plzně. Víte sami, že Luděk je duší týmu i naší kabiny, Jablonec si zamiloval a bylo by na místě mu udělat bouřlivou kulisu, před kterou by naposledy jako náš hráč bojoval s týmem o vítězství.

Akce pro permanentkáře

I s ohledem na důležitost posledního ligového zápasu jsme připravili pro majitele permanentek akci! Majitel placené permanentky může koupit AŽ DVĚ VSTUPENKY ZA POLOVIČNÍ CENU! Na hlavní tribunu A jednu vstupenku za 60 korun a na tribunu B jednu vstupenku za 55 korun! Akce platí od úterý 15. května do pátku 25. května. V den utkání nebude možné akci uplatnit!

Prodej vstupenek za zvýhodněnou cenu probíhá na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin.

Vstupenky jsou v prodeji také online!