květen

Plán letní ​přípravy 2018!

Teď si hráči a členové realizačního týmu užívají zasloužené volno po úspěšné sezóně. Start letní přípravy v pondělí 18. června! Chybět nebude ani herní soustředění v Rakousku.

Hned první den letní přípravy čeká na hráče návštěva FTVS, kde absolvují kondiční a zátěžové testy. Následovat bude tréninkový týden, který zakončí první přípravné utkání. Soupeř je však zatím v jednání.

Celkem v letní přípravě odehrajeme sedm přípravných zápasů, čtyři z nich v České republice a tři zápasy na herním soustředění v Rakousku. Na herní kemp v Rakousku zamíříme do Kaprunu do hotelu Vier Jahreszeiten v oblasti Národního parku Hohe Tauern. Tréninkové hřiště je poblíž hotelu a nabídne nám kompletní zázemí pro kvalitní přípravu včetně kvalitní regenerace přímo na hotelu. V Kaprunu budeme od 5. do 14. července.

V Rakousku odehrajeme tři přípravné zápasy. Zatím prvním potvrzeným soupeřem je účastník 3. předkola Ligy mistrů FC Red Bull Salzburg. Utkání se odehraje v pátek 7. července od 16 hodin v rakouském Brambergu. Další dva soupeři jsou v jednání. Jeden z dalších soupeřů by měl být účastník druhé německé ligy.

Plán letní přípravy 2018 (aktualizace 11. 6. 2018)

• PO 18. 6. - zahájení přípravy, kondiční testy na FTVS
  • SO 23. 6. - přípravné utkání (soupeř, místo a čas bude upřesněno)
  • ST 27. 6. - FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava (Zbuzany, 16:00)