červen

Naši hráči v reprezentacích

Většina našich hráčů si užívá zasloužené volno po úspěšné sezóně. Michal Trávník, Vladimir Jovović a David Lischka si však ještě plnili reprezentační povinnosti.

Česká reprezentace „U21“

Svěřenci trenéra Vítězslava Lavičky měli v Rakousku přípravný kemp, během kterého odehráli dva zápasy s domáím výběrem Rakouska U21. David Lishcka v prvním utkání nastoupil do zápasu s kapitánskou páskou a česká reprezentace vyhrála 3:0 po gólech Pulkraba, Helešice a Kuchty. David Lischa odehrál na pozici stopera celých devadesát minut.

Ve druhém zápase na soustředění v Rakousku nastoupil David Lischka do druhého poločasu, ve kterém musel český tým dohánět ztrátu 2:1 z prvního dějství. V druhé části zápasu Češi otočili vývoj skóre a zvítězili 3:2 Za český tým se trefili Kuchta, Sadílek a Bačo. David odehrál celý druhý poločas.

Černá Hora „A tým“

Národní tým Černé Hory se spolu s naším ofenzivním záložníkem Vladimirem Jovovićem připravuje na start v Lize národů UEFA. V rámci posezónní přípravy odehrála Černá Hora dva zápasy – s Bosnou a Hercegovinou a Slovinskem.

V prvním utkání s Bosnou se zrodila bezbranková remíza a náš plejer Vladimir Jovović zasáhl do zápasu v 72. minutě. Druhý duel, který národní tým Černé Hory odehrál v Podgorici, skončil prohrou 0:2. Proti Slovinsku odehrál Jovović 62 minut.

Česká reprezentace „A tým“

Michal Trávník nezasáhl do přípravného utkání s Austrálií, které svěřenci trenéra Karla Jarolíma prohráli 4:0. Ve středu 6. června od 15 hodin odehraje český tým druhé přípravné utkání s Nigérií, pro kterou to bude generálka na nadcházející mistrovství světa.