Aktualita
4
červen
2018

Naši hráči v reprezentacích


Většina našich hráčů si užívá zasloužené volno po úspěšné sezóně. Michal Trávník, Vladimir Jovović a David Lischka si však ještě plnili reprezentační povinnosti.

Česká reprezentace „U21“

Svěřenci trenéra Vítězslava Lavičky měli v Rakousku přípravný kemp, během kterého odehráli dva zápasy s domáím výběrem Rakouska U21. David Lishcka v prvním utkání nastoupil do zápasu s kapitánskou páskou a česká reprezentace vyhrála 3:0 po gólech Pulkraba, Helešice a Kuchty. David Lischa odehrál na pozici stopera celých devadesát minut.

Ve druhém zápase na soustředění v Rakousku nastoupil David Lischka do druhého poločasu, ve kterém musel český tým dohánět ztrátu 2:1 z prvního dějství. V druhé části zápasu Češi otočili vývoj skóre a zvítězili 3:2 Za český tým se trefili Kuchta, Sadílek a Bačo. David odehrál celý druhý poločas.

Černá Hora „A tým“

Národní tým Černé Hory se spolu s naším ofenzivním záložníkem Vladimirem Jovovićem připravuje na start v Lize národů UEFA. V rámci posezónní přípravy odehrála Černá Hora dva zápasy – s Bosnou a Hercegovinou a Slovinskem.

V prvním utkání s Bosnou se zrodila bezbranková remíza a náš plejer Vladimir Jovović zasáhl do zápasu v 72. minutě. Druhý duel, který národní tým Černé Hory odehrál v Podgorici, skončil prohrou 0:2. Proti Slovinsku odehrál Jovović 62 minut.

Česká reprezentace „A tým“

Michal Trávník nezasáhl do přípravného utkání s Austrálií, které svěřenci trenéra Karla Jarolíma prohráli 4:0. Ve středu 6. června od 15 hodin odehraje český tým druhé přípravné utkání s Nigérií, pro kterou to bude generálka na nadcházející mistrovství světa.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.