červen

Tomáš Hübschman pokračuje v Jablonci!

Nejzkušenější hráč naší kabiny a kapitán týmu Tomáš Hübschman pokračuje v Jablonci! S klubem se dohodl na ročním pokračování!

Tomáš Hübschman v dresu Jablonce působí od roku 2014 a působení bývalého reprezentanta a vítěze Poháru UEFA bude na severu Čech pokračovat minimálně další jeden rok. Nový kontrakt vyprší 30. 6. 2019.

„V průběhu jara jsme se bavili s trenérem a trenér chtěl, abych pokračoval. Ja mu říkal, že se po sezoně budeme bavit. Zájem trenéra byl, zájem klubu taky a můj taky. Jediné, co se řešilo, jestli budu zdravý a jestli to má smysl ze sportovní stránky. Sešli jsme se po konci soutěže s panem Peltou a domluvili jsme se na prodloužení,“ říká k podpisu nové smlouvy kapitán Jablonce Tomáš Hübschman.

„Vedení mi řeklo, že je spokojené, já říkal to samé o Jablonci. Shodli jsme se na tom, že mě láká Evropská liga i nový herní model české ligy. Jsem rád, že můžu pokračovat. Měli jsme dobrou sezónu, jen je škoda poháru. Na druhou stranu jsem rád, že jsme v sobě po prohraném finále našli sílu a dostali se do skupiny Evropské ligy z domácí ligy. Dá se říct, že do září máme klid od kvalifikací. Málokdo s tím počítal, ale jsem rád, že se nám to podařilo,“ dodává šestatřicetiletý záložník Tomáš Hübschman.