This text will be replaced
červenec

Ve středu hrajeme přípravu s Varnsdorfem

Poslední utkání před odjezdem do Rakouska odehrajeme ve středu proti Varnsdorfu. Zápas budeme vysílat živě na internetu.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.

:

Branky JAB: 2. Chramosta, 7. a 9. Doležal, 80. a 84. Čvančara

Branky VAR:

V dosavadním průběhu letní přípravy jsme odehráli zápasy s Jihlavou (1:1) a Vlašimí (6:2). Třetí přípravné utkání odehrajeme ve středu 4. července od 11 hodin v Heřmanicích v Podještědí a těšit se můžete na přímý přenos na internetu. A pokud se vydáte podpořit nás přímo na stadion před cestou na herní kemp, budeme samozřejmě rádi. Fotbalové hřiště v Heřmanicích najdete zde.

Je to poslední možnost, kdy můžete vidět naše hráče v akci před rakouským soustředěním. Pak už bude možnost až v ligových zápasech. To první domácí ve FORTUNA:LIZE hrajeme ve druhém kole v neděli 29. července od 18 hodin.