This text will be replaced
červenec

Sledujte živě zápas proti Red Bull Salzburg

V sobotu 7. července nás od 16 hodin čeká v Rakousku první přípravné utkání. A hned na začátek to bude proti soupeři zvučného jména - FC Red Bull Salzburg.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.

:

Branky RBS: 1. Wolf, 2. Daka, 39. Ulmer, 61. Dabbur (pen.), 87. Prevljak

Branky JAB:

Náš tým je na začátku herního soustředění, ale pro Salzburg je dnešní duel důležitým bodem v přípravě. Podle rakouského tisku je zápas poslední možností pro některé hráče, aby se v týmu Salzburgu udrželi také pro finální část letní přípravy. Po našem vzájemném utkání dojde na zeštíhlení kádru účastníka třetího předkola Ligy mistrů UEFA.

Pro náš tým je souboj s kvalitním soupeřem dobrou prověrkou před blížícím se startem FORTUNA:LIGY. A můžeme se začít porovnávat s evropskou kvalitou s ohledem na náš start v Evropské lize UEFA.

Výkop zápasu je v sobotu 7. července v 16 hodin v Brambergu. Zápas můžete sledovat v přímém přenosu na našem YouTube nebo sledovat veškeré důležité informace na našem Twitteru.