Pozvánka
13
červenec
2018

V sobotu hrajeme poslední zápas v Rakousku


Na herním soustředění v Rakousku nás čeká poslední přípravné utkání před cestou do Jablonce. Našim soupeřem bude Arminia Bielefeld.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.


0
:
1
0:0

Branky ARM:

Branky JAB: 70. Lischka


V Rakousku máme za sebou dva zápasy a v sobotu nás čeká poslední měření sil se zahraničním soupeřem před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. V sobotu od 13:30 hodin budeme hrát proti týmu z druhé německé ligy DSC Arminia Bielefeld.

Na poslední utkání v Rakousku se těší také útočník Davis Ikaunieks. "Je to pro nás poslední zápas před začátkem sezóny. Na zápas se hodně soustředíme a chceme dobře zakončit soustředění v Rakousku. Určitě chceme zápas vyhrát," říká lotyšský reprezentant. Davis svůj první gól za Jablonec vstřelil proti Dynamu Moskva v našem druhém utkání v Rakousku, když otevřel skóre z dorážky po střelách Chramosty a Jovoviće. A nebyl to jeho první gól proti ruskému týmu z Moskvy. Minulý rok se trefil ještě v dresu Jihlavy. "Nevím, asi se mi proti Dynamu daří (směje se). Občas se to tak stane. Navíc byly oba góly podobné. Brankář to vyrazil a já dorazil míč do sítě," vzpomíná Ikaunieks. "Doufám, že dám další góly i v soutěžních zápasech a tým bude vyhrávat," dodal nováček v dresu Jablonce.

Utkání proti Arminii Bielefeld budeme hrát v sobotu 14. července od 13:30 hodin na stadionu v obci Bruck an der Grossglocknerstrasse. Utkání bude v přímém přenosu přenášet internetová televize Laola1 TV.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.