červenec

V sobotu hrajeme poslední zápas v Rakousku

Na herním soustředění v Rakousku nás čeká poslední přípravné utkání před cestou do Jablonce. Našim soupeřem bude Arminia Bielefeld.

Přípravná utkání 2018/2019 | přát.

:

Branky ARM:

Branky JAB: 70. Lischka

V Rakousku máme za sebou dva zápasy a v sobotu nás čeká poslední měření sil se zahraničním soupeřem před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. V sobotu od 13:30 hodin budeme hrát proti týmu z druhé německé ligy DSC Arminia Bielefeld.

Na poslední utkání v Rakousku se těší také útočník Davis Ikaunieks. "Je to pro nás poslední zápas před začátkem sezóny. Na zápas se hodně soustředíme a chceme dobře zakončit soustředění v Rakousku. Určitě chceme zápas vyhrát," říká lotyšský reprezentant. Davis svůj první gól za Jablonec vstřelil proti Dynamu Moskva v našem druhém utkání v Rakousku, když otevřel skóre z dorážky po střelách Chramosty a Jovoviće. A nebyl to jeho první gól proti ruskému týmu z Moskvy. Minulý rok se trefil ještě v dresu Jihlavy. "Nevím, asi se mi proti Dynamu daří (směje se). Občas se to tak stane. Navíc byly oba góly podobné. Brankář to vyrazil a já dorazil míč do sítě," vzpomíná Ikaunieks. "Doufám, že dám další góly i v soutěžních zápasech a tým bude vyhrávat," dodal nováček v dresu Jablonce.

Utkání proti Arminii Bielefeld budeme hrát v sobotu 14. července od 13:30 hodin na stadionu v obci Bruck an der Grossglocknerstrasse. Utkání bude v přímém přenosu přenášet internetová televize Laola1 TV.