Mládež
29
květen
2019

Žáci U12 a U13 vyhráli Euroregion Nisa Cup 2019


Žáci U12 a U13 vyhráli Euroregion Nisa Cup 2019. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen náš Ondra Skalický z U13.

Výsledky ze základní skupiny

FKJ - Stilón Gorzów 1:0

FKJ - FK Slovan Hrádek 2:0

FKJ - VTJ Rapid Liberec 2:0

FKJ - FA Boleslawiec 1:1

FKJ - TJ Sokol Ruprechtice 1:0

Výsledky z Play off

čtvrtfinále: FKJ - BKS Boleslawiec 1:0

semifinále: FKJ - TJ Sokol Ruprechtice 4:1
finále: FKJ - Stilón Gorzów 3:0


Celkové umístění:

1. FK Jablonec

2. Stilón Gorzów

3. FK Železný Brod


Nejlepší hráč turnaje: Ondřej Skalický

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů: FK Slovan Hrádek, FC Slovan Liberec, FK Jablonec, FK Náchod, FK Železný Brod, VTJ Rapid Liberec A/B, TJ Sokol Ruprechtice, BKS Boleslawiec, Granica Bogatynia, Stilón Gorzów Wlp., FA Boleslawiec

Trenéři Honza Špiroch a Marcel Belšan shrnuli úspěšné tažení za vítězstvím v turnaji takto: "První den jsme sehráli pět zápasů ve skupině, dobrým výkonem a herním projevem jsme skupinu ovládli a zaslouženě postoupili rovnou do čtvrtfinále. Kluci v "časoprostoru" mezi zápasy měli individuální soutěže, které byly zaměřeny na techniku a přesnost. Také si mohli vyzkoušet fotbalovou klec, kde hráli 1 na 1 nebo 2 na 2 ...ať už mezi sebou nebo proti soupeřům z jiných týmů. Večer jsme se ubytovali v kempu Kristýna, kde nám organizátoři turnaje připravili taktéž bohatý program. Mohli jsme vidět show v žonglování a také si přímo na pláži zafandit naší hokejové reprezentaci, kde jsme měli připravené plátno. Druhý den jsme opět ovládli, předvedli pohledný fotbal, žadný z týmů nás ani jednou herně nepřehrál a tak jsme si odvezli zlato. Prosadili jsme se i v individuálních soutěžích. Matěj Dvořák dostal cenu za žongléra a Ondřej Skalický byl vyhlášen hráčem turnaje. To je hráč s velkým potenciálem, jeho fotbalové myšlení a technika je na vysoké úrovni. Radost ho sledovat a držíme mu palce! Chtěl bych poděkovat organizátorům turnaje, kteří se o nás starali a připravili nám bohatý program. Dále rodičům za jejich podporu v hledišti a pomoc při převozu kluků.

Na závěr bychom doplnili, že tým U13 se chystá v nadcházejícím týdnu pod vedením Marcela Belšana a Tomáše Hlubučka na velký mezinárodní turnaj do německého Hannoveru, kde změří síly s opravdu velmi kvalitními mužstvy. Bundesligová mužstva, mužstva z druhé Bundesligy a dalších zahraničíních účastníků z Dánska, Ukrajiny, Švédska a Holandska. Tým má připravený autobus, ve kterém budou sedět jak hráči, tak i rodiče, kteří vytvoří určitě parádní atmosféru a my si z tohoto turnaje odvezeme nejen slušné umístění, ale také spoustu krásný fotbalových i kulturních zážitků.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.