červen

REPRE: Souboj Doležal vs. Jovović!

V pondělí 10. června by na sebe v rámci kvalifikace o EURO 2020 mohli narazit dva naši hráči Martin Doležal a Vladimir Jovović. Souboj České republiky s Černo Horou je na programu od 20:45 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.

Česko porazilo Bulharsko 2:1

Český celek si v šestém zápase s Bulharskem v samostatné historii připsal pátou výhru. Reprezentanti se v pětičlenné kvalifikační skupině posunuli na postupové druhé místo o tři body za vedoucí Anglii a s bodovým náskokem na všechny tři zbývající soupeře. Obě branky vstřelil Patrik Schick. Náš útočník Martin Doležal naskočil do hry v 77. minutě a ocitl se u dvou slušných příležitostí. Jednou jen těsně minul branku a v druhé šanci jen o kousek nedosáhl ve skluzu na střílený centr z pravé strany.

Černá Hora remizovala s Kosovem

Fotbalisté Černé Hory hostili na domácím stadionu v Podgorici Kosovo. Vyhrocený duel se hrál bez diváků po rozhodnutí od UEFA. Hosté šli do vedení ve 24. minutě, ale Černá Hora dokázala ve druhém dějství zápas srovnat v 69. minutě. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Náš záložník Vladimir Jovović nastoupil do hry až v 85. minutě.

Ukrajina přejela Srbsko, Sobol nehrál

Fotbalisté Ukrajiny v domácím utkání porazili Srbsko vysoko 5:0 po poločase 2:0. Levý obránce Eduard Sobol však do utkání nezasáhl a sledoval jej z lavičky náhradníků.

Další zápasy na programu

Pro český národní tým je další důležitá bitva na Andrově stadionu v Olomouci. Duel s Černo Horou startuje ve 20:45 hodin a bude také hodně zajímavý pro fanoušky Jablonce. Proti sobě by mohli nastoupit v roli soupeřů útočník Martin Doležal a záložník Vladimir Jovović. Uvidíme, kdo bude mít po utkání více radosti.

Tým Ukrajiny s Eduardem Sobolem hraje také dnes od 20:45 hodin doma s Lucemburskem.