Generálka B týmu proti Boleslavi!

Svěřenci trenéra Jaroslava Vodičky mají před sebou poslední herní test před ostrým startem třetiligové soutěže. Do Jablonec přijede v neděli rezerva Mladé Boleslavi.

Jablonecký B tým má za sebou dva přípravné duely s oběma pražskými „S“. Na závěr zimní přípravy přijede do Břízek FK Mladá Boleslav B, aktuálně čtvrtý celek tabulky FORTUNA ČFL skupiny B.

„Doufám, že jsme přes zimu dobře potrénovali a fyzicky bychom to měli zvládnout. Výkony hlavně v prvních poločasech ze zápasů se Spartou a Slavií ukázaly, že hrát fotbal umíme. A teď na to určitě budeme chtít proti Mladé Boleslavi navázat. Měla by nám vykrystalizovat základní sestava s nějakými otazníky, ale nebude jich moc. Generálku chceme určitě vyhrát a připravit se dobře na soutěžní zápas s Chlumcem,“ říká k nedělnímu duelu asistent trenéra Tomáš Čížek.

Poslední přípravné utkání FK Jablonec B – FK Mladá Boleslav B se odehraje v neděli 1. března 2020 od 11 hodin na UMT Břízky!

Author Martin Bergman