B tým porazil v druhém zápase Vilémov 7:1

Druhé přípravné utkání odehrál tým trenéra Jaroslav Vodičky ve Vilémově, kde se utkal s místním celkem, který hraje krajský přebor. Zápas nabídl plno šancí a výsledek 7:1 pro naše béčko.

Druhé přípravné utkání již nehrál Šimoník, který byl na testech ze Zlína. Jablonec si vypracoval množství šancí a zápas tak splnil v přípravě svůj účel. První dějství skončilo 4:0 po dvou gólech Podzimka a po jedné trefě přidali Drda s Nykrínem. Do druhého poločasu naskočil místo Drdy Rozkovec a po hodně hry se více přeskupily řady. Ze hry šel Daníček, na post stopera šel Koblížek a Vošahlík se posunul na hrot, Coufal šel do pravé zálohy a Munzar se posunul o řadu dopředu na podhrot. Ve zbývajícím čase přidal Jablonec další tři branky. V samotném závěru pak domácí celek využil brejkovou situaci a snížil na konečných 7:1.

Podívejte se na sestřih zápasu (některá jména střelců nesedí, pozn. red.)

SK Strap Tratec Vilémov - FK Jablonec B 1:7 (0:4)

Branky: 90. Hoke - 7. Podzimek, 20. Podzimek, 33. Drda, 37. Nykrín, 66. Coufal, 82. Helm, 87. Vošahlík.

Sestava Jablonce

1. pol.: Fiala - Štěpánek, Tahir, Vošahlík, Haitl - Podzimek, Munzar, Daníček, Drda, Nykrín - Coufal.

2. pol.: Mazánek - Helm, Tahir, Vošahlík, Haitl - Podzimek, Munzar, Daníček (60. Koblížek), Rozkovec, Nykrín - Coufal.

Author Martin Bergman