Reportáž
14
červen
2022

A-dorost zdolal hradecké béčko.


V posledním domácím soutěžním vystoupení zaslouženě zvítězil starší dorost Jablonec nad B týmem FC Hradec Králové 4:0 (1:0). Domácí byli po celý zápas lepším týmem a svůj výkon ozdobili pěknými brankami.

ČL, Kolo: 29, Datum: 12.6.2022

FA Jablonec - FC Hradec Králové 4:0 (1:0)

Sestava FA Jablonec: Bureš – Malý, Karban, Chládek (76. Drda), Nykrín – Kubín – Svrček (89. Plechatý), Stibor, Ryml (80. Kochánek) – Linhart (89. Jodas), Kubát (76. Koňák)

Branky FA Jablonec: 8. a 53. Svrček, 69. a 81. Linhart

Potrestaní FA Jablonec: ŽK – 90.Karban

Sestava soupeř: Klapka – Buriánek, Černý (70. Hanuš), Holovatskyi, Ludvík (66. Semerák) – Blažek (58. Benedikt), Chudý, Šimon, Lubínek (46. Junek) – Hodač, Hampl

Branky soupeř: -

Potrestaní soupeř: ŽK – 90. Hodač

Hřiště: Jablonec – Mozartova/tráva

Rozhodčí: Šůma, Bohata, Barcuch; delegát: Moník

Komentář: První branka padla do sítě hostů už 8. minutě a jejím autorem byl Svrček, který u zadní tyče pohotově usměrnil míč pod břevno po přesném centru Nykrína z levé strany. Jablonec pak hru vesměs ovládal, ale další branky nepřidal. Naopak ve 45. minutě měli ojedinělou šanci hradečtí, ale Hampl z malého vápna po centru z trestného kopu zprava branku domácích přestřelil.

Stejný hráč měl v 51. minutě další možnost, ale jeho střelou hlavou Bureš lapil. Za dvě minuty Jablonec zvýšil náskok a nahrávajícím byl z levé strany opět Nykrín a zakončovatelem opět Svrček ranou na zadní tyči. V 62. minutě se vyznamenal Bureš, když na roh vyrazil nebezpečnou střelu Hodače. Šanci skórovat měl v 66. minutě Kubát, který ale z výhodné pozice hlavou zamířil nad branku. V 69. minutě byl v souboji se soupeřem ve středu hřiště úspěšnější Linhart, který unikl a poslal míč po zemi podél vybíhajícího gólmana potřetí do sítě. A Linhart skóre zápasu v 81. minutě uzavřel krásnou brankou, když z pravé strany vyslal střelu obloučkem k zadní tyči branky hostů.

Sestavil: Pavel Bursa

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.