Aktualita
29
duben
2020

Adam Richter prodloužil smlouvu!


Jednadvacetiletý brankář Adam Richter bude nadále pokračovat v FK Jablonec! Člen brankářského tria Michala Špita u našeho A týmu prodloužil smlouvu o další rok!

Adam Richter přestoupil do Jablonce trvale v roce 2016, předtím v našem klubu několikrát hostoval, stejně jako v FC Slovan Liberec nebo FC Velim. Adam je stálým členem našeho A týmu spolu s parťáky Vlastimilem Hrubým a Janem Hanušem. Zápasovou praxi získává zejména v zápasech B týmu v třetí lize ČFL. Tam odchytal na podzim 11 zápasů. V minulých sezónách pravidelně chytal Juniorskou ligu. Nyní mladý gólman prodloužil smlouvu do 30. června 2021!

"Musím říct, že když jsme se dohodli na prodloužení smlouvy, byl jsem rád. V Jablonci už jsem dlouho a chtěl bych být klubu do budoucna užitečný. Jsem šťastný, že tady jsem a můžu tady pokračovat," říká po podpisu smlouvy Adam Richter, který sbírá zkušenosti po boku ostřílených mazáků Hrubého a Hanuše. "Jsem tu spokojený, máme tu skvělou partu. Dostal jsem se tu do velkého fotbalu a podíval jsem se do Evropské ligy. A věřím že s naší kvalitou to nebylo naposled. Vedle Vlasty (Vlastimil Hrubý) a Hanyho (Jan Hanuš) trénovat je pro mě skvělá zkušenost a škola. Myslím si, že spolu vycházíme skvěle, a proto jsou vždy tréninky v dobré náladě. Jsme dobrá parta," dodává Adam Richter.

Ať si stále daří, Adame!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.