Adam Zreľák vstupuje v pátek do mistrovství

Mistrovství Evropy hráčů do 21 let startuje v pátek a reprezentaci Slovenska v čele s kapitánem Adamem Zreľákem čeká na úvod domácí tým Polska.

Utkání Polsko U21 – Slovensko U21 startuje v pátek 16. června ve 20:45 hodin. A přímý přenos můžete sledovat od 20:35 hodin na stanici ČT Sport!

Pro tým Slovenska je start proti Polsku náročným testem hned na úvod šampionátu. Trenér Pavel Hapal je odhodlaný se svým týmem vstoupit do turnaje vítězně. „Naladění jsme na vítězství. Ale důležitý bude vývoj zápasu, třeba pak bude i bod dobrý. V této chvíli ale opakuji, že chceme zvítězit,“ říkal trenér slovenského týmu na předzápasové tiskové konferenci.

Kapitán Slovenska a útočník FK Jablonec Adam Zreľák věří, že týmu pomůže i vstřelenými góly. Navíc se Adam před dvěma měsíci léčil po zlomenině zánártních kůstek. Dal se dohromady a je připravený bojovat na mistrovství. „Mám za sebou náročné období, ale jsem tu a stoprocentně připravený. Věřím, že mi to bude opět střílet a přinesu mužstvu jen to dobré. Předpokládáme, že atmosféra bude bouřlivá, hrajeme proti domácím, ale věřím, že ani naši fanoušci nebudou potichu a budou při nás stát. A v takovém prostředí se hraje dobře každému. Poslední gól před zraněním jsem dal v reprezentaci Srbsku. Teď je tu zase mezinárodní duel. Věřím, že dám další, že celý tým pomůže a já se mužstvu takto odměním,“ řekl na předzápasové tiskovce kapitán Slovenska Adam Zreľák.

Author Martin Bergman