Antonín Fantiš ve školách

Zraněný útočník jabloneckého Baumitu navštívil ve čtvrtek ráno vybrané základní školy v Jablonci. Při krátké autogramiádě mohl osobně pozvat žáky na sobotní utkání proti FC Bohemians 1905.

První jarní domácí utkání SYNOT ligy sehrajeme proti Bohemce v sobotu 28.2.2015 od 14:00 hodin. Vzhledem k příznivému termínu proto vedení klubu věří, že zápas navštíví velké množství dětí a celých rodin. Naše pozvánka proto směřovala i do základních škol na Jablonecku. S Antonínem Fantišem se mohli osobně setkat žáci základní školy v Mozartově ulici, v Janově nad Nisou a v Pivovarské ulici. Pro všechny z nich byla fotbalová návštěva pěkným zpestřením v průběhu vyučování a lákadlem k návštěvě sobotního ligového zápasu.

Poukazy na vstupenky bude možné uplatnit na infocentru nebo na hned vedlejší pokladně č. 2 před utkáním.

Author Štěpán Hanuš