Pozvánka
29
srpen
2019

B-tým čeká v sobotu derby s Libercem!


Ve čtvrtém kole FORTUNA ČFL čeká náš B-tým první soutěžní derby v ČFL v nové sezóně! Od 10:15 hodin v Břízkách nastoupíme proti FC Slovan Liberec B.

FORTUNA ČFL B | 4.kolo


3
:
2
1:2

Branky JAB: 25. Velich, 77. Daníček, 82. Helm

Branky LIB: 5. Vrabec, 36. Yu Kanghyun


Naši hráči v minulém kole získali první body z venku na stadionu Slovanu Velvary, když zápas vyhráli po penaltovém rozstřelu. V základní hrací době bylo skóre 1:1 a za nás skóroval Oliver Velich. V samotném rozstřelu pak byl úspěšnější náš tým i díky přispění brankáře Adama Richtera.

FC Slovan Liberec B ve třetím kole přivítal na domácím hřišti rezervu Teplic. Po dvou gólech Milana Vrabce vyhrál Liberec B 2:1. Za Teplice B přitom skóroval již ve 2. minutě zápasu Michal Šimeček.

V sobotu 31. srpna od 10:15 hodin vypukne v Břízkách první derby v novém ročníku ČFL. Těšit se můžete na souboj 6. Liberce s osmým Jabloncem B. Oba celky v tabulce dělí pouze jeden bod.

„Je to derby proti Liberci, a to chceš pokaždé vyhrát. Jsme rádi, že jsme v minulém kole získali první body venku, teď je potřeba se ukázat doma,“ říká před sobotním duelem manažer B-týmu Adam Pelta.

Permanentkáři FK Jablonec mají na utkání vstup ZDARMA. Základní vstupné pro muže je 40 Kč, ženy a děti mají vstup také ZDARMA!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.