srpen

B-tým čeká v sobotu derby s Libercem!

Ve čtvrtém kole FORTUNA ČFL čeká náš B-tým první soutěžní derby v ČFL v nové sezóně! Od 10:15 hodin v Břízkách nastoupíme proti FC Slovan Liberec B.

FORTUNA ČFL B | 4.kolo

:

Branky JAB: 25. Velich, 77. Daníček, 82. Helm

Branky LIB: 5. Vrabec, 36. Yu Kanghyun

Naši hráči v minulém kole získali první body z venku na stadionu Slovanu Velvary, když zápas vyhráli po penaltovém rozstřelu. V základní hrací době bylo skóre 1:1 a za nás skóroval Oliver Velich. V samotném rozstřelu pak byl úspěšnější náš tým i díky přispění brankáře Adama Richtera.

FC Slovan Liberec B ve třetím kole přivítal na domácím hřišti rezervu Teplic. Po dvou gólech Milana Vrabce vyhrál Liberec B 2:1. Za Teplice B přitom skóroval již ve 2. minutě zápasu Michal Šimeček.

V sobotu 31. srpna od 10:15 hodin vypukne v Břízkách první derby v novém ročníku ČFL. Těšit se můžete na souboj 6. Liberce s osmým Jabloncem B. Oba celky v tabulce dělí pouze jeden bod.

„Je to derby proti Liberci, a to chceš pokaždé vyhrát. Jsme rádi, že jsme v minulém kole získali první body venku, teď je potřeba se ukázat doma,“ říká před sobotním duelem manažer B-týmu Adam Pelta.

Permanentkáři FK Jablonec mají na utkání vstup ZDARMA. Základní vstupné pro muže je 40 Kč, ženy a děti mají vstup také ZDARMA!