Aktualita
25
červenec
2019

B-tým dvakrát neudržel vedení proti Otrokovicím


V dalším z přípravných zápasů jablonecké rezervy v rámci herního soustředění ve Valašském Meziříčí neudrželi Vodičkovi svěřenci dvakrát vedení proti Otrokovicím.

Od začátku zápasu se hrálo ve velkém vedru, i přesto měl zápas poměrně dobré tempo. Vodičkův tým měl v začátku zápasu hned několik pěkných šancí, které ale neproměnil. Až ve 32. minutě po pěkné kombinaci na pravé straně vysunul Štěpánek Velicha, který přihrál Daníčkovi a ten na zadní tyči zakončoval do prázdné branky – 0:1.

V druhém poločase však Jablonečtí nechali soupeře z MSFL po velkém nedorozumění srovnat skore. Hráči totiž v domnění že se jedná o ofsajd přestali hrát a akci soupeře přerušili jen za cenu fauly a následné penalty. Z ní Otrokovice srovnali na 1:1.

V 68. minutě Jablonečtí vybojovali míč ve středu hřiště a po dvou kolmých přihrávkách postupoval Urbánek ze strany sám na branku a střelou k zadní tyči opět přivedl Jablonec do vedení 2:1.

Náš tým měl poté další tři velké příležitosti, které ale nepřetavil v další góly. Otrokovicím se podařilo srovnat pět minut před koncem zápasu, kdy zůstal v našem vápně neobsazený hráč, který dokázal srovnat na 2:2. V poslední minutě zápasu navíc jablonečtí hráči ztratili míč na soupeřově polovině a po nedůrazu v obraně soupeř protlačil míč z brankové čáry do sítě na 3:2.

FC Viktoria Otrokovice – FK Jablonec B 3:2 (0:1)

Branky Jablonce: 32. Daníček, 68. Urbánek

Sestava: Franc – Helm (Haitl), Petržilka (Rozkovec), Munzar, Skuhravý, Štěpánek M., Pour, Breda (Štěpánek O.), Urbánek (Peřina), Daníček, Velich (Čížek)

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.