červenec

B-tým dvakrát neudržel vedení proti Otrokovicím

V dalším z přípravných zápasů jablonecké rezervy v rámci herního soustředění ve Valašském Meziříčí neudrželi Vodičkovi svěřenci dvakrát vedení proti Otrokovicím.

Od začátku zápasu se hrálo ve velkém vedru, i přesto měl zápas poměrně dobré tempo. Vodičkův tým měl v začátku zápasu hned několik pěkných šancí, které ale neproměnil. Až ve 32. minutě po pěkné kombinaci na pravé straně vysunul Štěpánek Velicha, který přihrál Daníčkovi a ten na zadní tyči zakončoval do prázdné branky – 0:1.

V druhém poločase však Jablonečtí nechali soupeře z MSFL po velkém nedorozumění srovnat skore. Hráči totiž v domnění že se jedná o ofsajd přestali hrát a akci soupeře přerušili jen za cenu fauly a následné penalty. Z ní Otrokovice srovnali na 1:1.

V 68. minutě Jablonečtí vybojovali míč ve středu hřiště a po dvou kolmých přihrávkách postupoval Urbánek ze strany sám na branku a střelou k zadní tyči opět přivedl Jablonec do vedení 2:1.

Náš tým měl poté další tři velké příležitosti, které ale nepřetavil v další góly. Otrokovicím se podařilo srovnat pět minut před koncem zápasu, kdy zůstal v našem vápně neobsazený hráč, který dokázal srovnat na 2:2. V poslední minutě zápasu navíc jablonečtí hráči ztratili míč na soupeřově polovině a po nedůrazu v obraně soupeř protlačil míč z brankové čáry do sítě na 3:2.

FC Viktoria Otrokovice – FK Jablonec B 3:2 (0:1)

Branky Jablonce: 32. Daníček, 68. Urbánek

Sestava: Franc – Helm (Haitl), Petržilka (Rozkovec), Munzar, Skuhravý, Štěpánek M., Pour, Breda (Štěpánek O.), Urbánek (Peřina), Daníček, Velich (Čížek)