Aktualita
14
červenec
2019

B-tým v sobotu absolvoval dva zápasy


Dva přípravné zápasy v jeden den odehráli v sobotu hráči B-týmu FK Jablonec. Dopoledne přesvědčivě porazili rezervu Slovanu Liberec, odpoledne se pak rozešli bez branek s týmem Velkých Hamrů.

První z nich proti rezervnímu týmu Slovanu Liberec se musel kvůli pomáčenému trávníku v Heřmanicích odehrát nakonec v jabloneckém Mšeně. V dopoledním čase se Vodičkovým svěřencům v derby velmi dařilo, a to zejména v rušném prvním poločase. Do hry v tomto zápase dostali také hráči z ligového A-týmu Petra Rady, kteří neměli větší herní vytížení v páteční ligové předehrávce.

Odpoledne se jablonecký B-tým přesunul do Tanvaldu, kde odehrál zápas proti divizním Velkým Hamrům. V jejich dresu se objevila spousta hráčů, která byla ještě na jaře u postupové jízdy divizního Mšena. V prestižním zápase se ale diváci žádné branky nedočkali, soupeři se rozešly bezbrankovou remízou.

Kouč Jaroslav Vodička k oběma přípravným duelům poznamenal. „Kádr máme široký, takže jsme chtěli vidět všechny hráče v plné zátěži. Cílem bylo, aby měli všichni stejnou zátěž. Bohužel se nám ale někteří hráči zranili. Od druhého zápasu s Hamry jsem ale stejně očekával víc,“ poznamenal Vodička.

V tomto týdnu čeká hráče přípravný zápas ve středu s Mladou Boleslaví. O dalším víkendu se tým přesune na týdenní herní soustředění. „Tam už bychom chtěli mít z devadesáti procent jasno o složení kádru pro ČFL,“ říká na závěr prvního týdne přípravy kouč Jablonce B.

FK Jablonec B – FC Slovan Liberec B 5:1 (4:1)

Branky: Fábry, Dočekal, Acosta, Rozkovec, Dočekal - Gembický

Sestava: Richter (Vajner) – Štěpánek, Petržilka, Koblížek (Skuhravý), Buchlovský – Pleštil (Urbánek), Rozkovec, Fábry (Pour), Breda (Kinčl), Acosta – Dočekal

FK Jablonec B – FK Velké Hamry 0:0

Sestava: Franc (Šerák) – Urbánek, Štěpánek, Váňa, Skuhravý – Kinčl (Džmura), Pour (Helm), Daníček, Fronek, Kozák - Munzar

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.