Balíčky na UECL jsou v prodeji!

V polovině září vstoupíme do premiérového ročníku Evropské konferenční ligy UEFA. Po probojování do skupinové fáze nás čeká minimálně šest evropských soubojů. Balíčky jsou v prodeji online! Samotné permanentky na zápasy UECL neplatí!

Důležitou zprávou pro fanoušky FK Jablonec je bezesporu fakt, že budeme domácí zápasy Evropské konferenční ligy UEFA hrát na jabloneckém Stadionu Střelnice! Takže se můžeme spolehnout na naše domácí prostředí a spoléháme také na velkou podporu našich fanoušků. Chceme se porvat s vaší podporou o postup do jarní fáze soutěže! Právě tomu jsme také uzpůsobili ceny vstupenek na zápasy nové evropské soutěže a chybět nebudou také velmi výhodné balíčky vstupenek na domácí zápasy! Další cenové zvýhodnění mají také majitelé permanentek FK Jablonec.

Samotné permanentky FK Jablonec, ať už placené nebo volné, na zápasy Evropské konferenční ligy UEFA neplatí!

BALÍČEK NA VŠECHNY ZÁPASY OD 480 KORUN!

Ceny vstupenek na Střelnici jsou rozděleny do dvou kategorií. Tribuna A VÝCHOD (hlavní tribuna) a tribuna B ZÁPAD jsou tzv. kategorie 1. Tribuna C JIH (za brankou) je kategorie 2.

<#buttonLong>PRODEJ BALÍČKŮ ONLINE<#/buttonLong>

CENA BALÍČKŮ PRO MAJITELE PERMANENTEK

TRIBUNA "A"
TRIBUNA "B"660 Kč
TRIBUNA "C"480 Kč

Jak nakupovat balíček s permanentkou? Po otevření odkazu kliknete na VSTUPENKY a zadáte své referenční číslo permanentky a dáte pokračovat. Pak si vyberete tribunu, sektor a místo a dokončete nákup.

CENA BALÍČKŮ VE VOLNÉM PRODEJI

TRIBUNA "A"880 Kč
TRIBUNA "B"880 Kč
TRIBUNA "C"640 Kč

MAJITELÉ VSTUPENEK NA ZÁPAS MUSÍ VYPLNIT DOTAZNÍK O BEZINFEKČNOSTI

<#buttonLong>DOTAZNÍK VYPLŇTE ZDE<#/buttonLong>

CENY JEDNOTLIVÝCH VSTUPENEK PRO MAJITELE PERMANENTEK

S PERMICÍCFR 1907 ClujRanders FCAZ Alkmaar
TRIBUNA "A"270 Kč270 Kč450 Kč
TRIBUNA "B"270 Kč270 Kč450 Kč
TRIBUNA "C"180 Kč180 Kč360 Kč

CENY JEDNOTLIVÝCH VSTUPENEK VE VOLNÉM PRODEJI

BEZ PERMICECFR 1907 ClujRanders FCAZ Alkmaar
TRIBUNA "A"300 Kč300 Kč500 Kč
TRIBUNA "B"300 Kč300 Kč500 Kč
TRIBUNA "C"200 Kč200 Kč400 Kč

<#buttonLong>FK JABLONEC - CFR 1907 CLUJ<#/buttonLong>

<#buttonLong>FK JABLONEC - RANDERS FC<#/buttonLong>

<#buttonLong>FK JABLONEC - AZ ALKMAAR<#/buttonLong>

S BALÍČKEM UŠETŘÍTE NĚKOLIK STOVEK!

Jednoduchou matematikou zjistíte, že nákupem balíčků na všechny tři domácí zápasy ušetříte nejvíce peněz. Pro příklad uvedeme fanouška, který nemá permanentku a chce vstupenky na hlavní tribunu. Ve volném prodeji si koupí vstupenky na všechny tři domácí zápasy: 500 + 300 + 300 = 1100 Kč. Jeho kamarád si koupí balíček a spolu to pak rozebírají, kdo pořídil vstupenky lépe. Ten druhý zaplatil za balíček ve volném prodeji 880 Kč na tribunu A VÝCHOD. Ušetřil tedy 220 Kč ve volném prodeji!

Pokud jste majitel permanentky FK Jablonec 2021/2022 nebo prodloužené permanentky ze sezóny 2020/2021, máte možnost ušetřit mnohem víc nákupem balíčku! Uvedeme si další příklad. Permanentkář si koupí balíček na hlavní tribunu A VÝCHOD za 660 Kč. Jeho kamarád, také majitel permanentky, si však koupil jednotlivé vstupenky na domácí zápasy: 450 + 270 + 270 = 990 Kč! Takže druhý permanentkář zaplatil o 330 Kč více než jeho kamarád, který si koupil balíček.

Proto neváhejte a nakupte si balíčky vstupenek. Je to opravdu výhodné, ať už jste majitel permanentek nebo ji nemáte. Nejenže ušetříte, ale budete mít jistotu místa na domácí zápasy, ve kterých nám půjde o hodně!

JAK SE URČOVALY CENY VSTUPENEK?

Vylosované týmy byly rozděleny do dvou cenových skupin. AZ Alkmaar jako nejsilnější soupeř z prvního koše má nejvyšší cenu u jednotlivé vstupenky - 500 Kč. Dalším dvěma týmům - ze druhého a čtvrtého koše při losování - byly přiděleny ceny nižší - 300 Kč ve volném prodeji.

Důvodem tohoto nacenění je možnost co nejvíce zvýhodnit balíčky a hlavně majitele permanentek. Tak neváhejte a pořiďte si balíčky na zápasy Evropské konferenční ligy UEFA.

PODMÍNKY VSTUPU NA STADION!

Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:

• osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
  • osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
    • od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
    • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
  • osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala podle jiného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování nebo povolený Ministerstvem zdravotnictví k použití laickou osobou, s negativním výsledkem; tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce osoby nebo potvrzením školy.

Fanoušci se jedním z výše uvedených způsobů prokáží při vstupu na stadion Střelnice. Proto doporučujeme, abyste na zápas šli v předstihu a rozhodně nenechávali příchod na stadion na poslední chvílí! Ulehčíte tak práci všem, kdo se starají o organizaci utkání a budete mít větší šanci přijít na svá místa na tribuně včas. Čím déle budete příchod na stadion odkládat, tím větší je pravděpodobnost, že se vytvoří velké fronty a nebude propustnost turniketů tak rychlá. Děkujeme za pochopení!

Author Martin Bergman