červenec

Béčko sestřelilo osmi góly Arsenal Česká Lípa

B-tým Jablonce si ve středečním přípravném zápase s chutí zastřílel do sítě Arsenalu Česká Lípa. Divizní tým si nakonec z Jablonce odvezl vysokou osmibrankovou porážku.

V předposledním přípravném zápase před ostrými mistrovskými zápasy dal kouč Jaroslav Vodička příležitost mladší sestavě. „Starší kluci tentokrát odpočívali a zahráli si všichni mladí plus kluci, co byli v přípravě s ligovým A-týmem,“ řekl ke složení sestavy asistent hlavního kouče Tomáš Čížek. Jedinou komplikací pro jablonecké trenéry bylo brzké zranění Černáka, po kterém museli Jablonečtí přeskupit řady. Přesto se našim hráčům dařilo a svou převahu korunovali hned osmi góly v síti soupeře. Čtyřmi góly se blýskl Torfiq, dva góly zařídil Werani, po jednom Kinčl a střídající Rozkovec. „Kluci ten zápas pojmuli velice dobře a hráli výborně. Vytvářeli jsme si hodně šancí a hodně z nich jsme i proměnili. Z našeho pohledu to byl velmi povedený zápas,“ zhodnotil osmibrankovou kanonádu jabloneckých barev Tomáš Čížek.

Poslední přípravný zápas před startem sezony odehraje jablonecká rezerva tuto sobotu 24. července proti Teplicím B od 11 hodin v Břízkách.

FK Jablonec B – FK Arsenal Česká Lípa 8:0 (3:0)

Branky: 4x Torfiq, 2x Werani, Rozkovec, Kinčl

Sestava FK Jablonec B: Fiala (45. Ježek) – Černák (10. Rozkovec) (60. Štěpánek), Skuhravý, Břenek, Nykrín – Coufal, Podzimek, Drda, Kinčl (60. Brandl) – Werani, Torfiq

Sesatava FK Arsenal Česká Lípa: Plechatý (46. Kadlec) – Baláž, Blažek (60. Verner), Provazník, Bulejko – Malý (73. Berounský), Šíma (28. Černý) – Kubr, Žižka, Díl – Baláž M. (64. Konečný)