Béčko v Břízkách hostí Brozany

V sobotu v 10:15 je v Břízkách na programu 9. kolo ČFL skupiny B, v kterém na sebe narazí Jablonec B vs Brozany.

Třetiligová soutěž má už za sebou 9 kol. Brozany zatím okupují 4 místo v tabulce hned za naším B týmem. Bilance Brozan v této sezóně je 4 výhry, 1 remíza a 3 prohry. Poslední body Brozany získali výhrou nad Bohemians B 1:0.

Vodičkův Jablonec získal v nové sezoně prozatím 14 bodů, poslední zápas našeho b týmu skončil remízou 2:2 v Teplicích.

Souboj třetího Jablonce a čtvrtých Brozan  startuje v jabloneckých Břízkách v sobotu 25. září s výkopem v 10:15 hodin. Vstup na zápasy B týmu je zdarma, ale návštěvníci areálu v Břízkách musí dodržet podmínky bezinfekčnosti dle protokolu Řídící komise pro Čechy.

Vstup diváků na stadion je možný́ pouze po předložení jednoho z následujících dokumentů:

• Negativního výsledku antigenního testu ne staršího 72 hodin
  • Negativního výsledku PCR testu ne staršího 7 dní
  • Negativního výsledku samotestu provedeného na místě před utkáním
  • Potvrzení o prodělání Onemocnění Covid 19 ne starší 180 dnů
  • Platný certifikát o dokončeném očkování a od poslední dávky uběhlo min. 14 dní a od aplikace první dávky neuběhlo více než 9 měsíců

Author Michal Kvítek