Béčko v Břízkách proti Klokanům

FK Jablonec Bohemians Praha 1905
FORTUNA ČFL B, 20. kolo so 9. 4. 2022, 10:15

Dvacátým kolem bude o víkendu pokračovat třetiligová soutěž, v které si vede dobře naše rezerva. Ta v sobotu dopoledne poměří v domácím souboji síly s rezervou Bohemians 1905.

Klokani okupují přesný střed třetiligové tabulky, s 25 získanými body jsou aktuálně na deváté příčce. Pražanům se na jaře daří, ze čtyř zápasů vydolovali hned tři výhry, všechny body získali v domácím prostředí, naposledy doma vyprovodili Zbuzany 5:1.

Oproti tomu náš Jablonec ze čtyř jarních zápasů zvítězil jen jednou, a to hned v jarní premiéře při divoké přestřelce 6:4 s Chlumcem nad Cidlinou. Vodičkovi hoši poté přivezli bod za remízu 1:1 z Ústí nad Orlicí, pak ale přišly dvě porážky, doma s Velvary 0:3 a venku v derby v Liberci 1:2. O posledním víkendu tak už naše béčko neudrželo vedoucí příčku tabulky, na kterou poskočili fotbalisté nedaleké Přepeře.

Sobotní zápas s Bohemians se odehraje v Břízkách. Přijďte podpořit Vodičkův celek, utkání má výkop v tradičním dopoledním čase od 10:15 hodin.

Utkání začíná v sobotu 9. dubna od 10:15 hodin na stadionu v Břízkách

Rozhodčí: Hodek - Mudra, Šlajs