B-tým
8
květen
2022

Béčko v Brozanech bez gólů


S bodem za bezbrankovou remízu se vrací náš B-tým z nedělního utkání ze Sokolu Brozany. Přes dvě stovky fanoušků čekalo na branku marně.

FORTUNA ČFL B | 24.kolo


0
:
0

Branky BRO:

Branky JAB:


Ve 24. kole ČFL zajížděli jablonečtí fotbalisté na půdu Sokolu Brozany, který disponuje silným a zkušeným mančaftem a pohybuje se v horní polovině třetiligové tabulky.

Náš tým byl v prvním poločase více na balonu a dostával se po dobrých kombinacích do slibných náznaků šancí. Jenže ty se nedařilo řešit podle představ ve finální fázi. Po jedné z nich trefil Daníček břevno domácí branky. Domácí fotbalisté hráli jednoduchý fotbal plný osobních soubojů, v kterých byli přeci jen o něco silnější.

Do druhé půle chtěl náš lodivod Jaroslav Vodička zpřesnit rozehrávku zezadu a přichystal hned dvojí poločasové střídání. Hra už ale v druhé pětačtyřiceti minutovce celkově upadla do průměru. Jablonečtí se přizpůsobili hře domácích a žádná oku lahodící podívaná pro 210 přihlížejících diváků se nekonala. Jabloneckým hráčům sice nelze upřít snaha a touha zápas rozhodnout, ale na víc než bod to dnes v litoměřickém kraji nestačilo. Zrodila se tak zasloužená bezbranková remíza. A protože ve stejný čas dokázaly Zápy v domácím prostředí otočit zápas s Velvary z 1:2 na 3:2, upevnily si Zápy vedení v tabulce s tříbodovým náskokem právě na rezervní tým FK Jablonec.

V dalším kole přivítají Jablonečtí doma v Břízkách v sobotu dopoledne rezervu pražské Dukly.

SK Sokol Brozany – FK Jablonec 0:0

Sestava FK Jablonec B: Surovčík – Diviš, Skuhravý, Koblížek (46. Vošahlík) – Haitl, Kinčl (74. Nykrín), Munzar (46. Podzimek), Rozkovec, Breda (82. Štěpánek) – Daníček – Torfiq (78. Svrček)

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.