červen

Béčko v kombinované sestavě hrálo v České Lípě

V dalším zápase našeho rezervního týmu se Vodičkovi svěřenci představili v okleštěné sestavě na pažitu divizní České Lípy, kterou po divokém průběhu porazili hokejovým skore 6:4.

Jablonečtí dorazili na pažit Městského stadionu v České Lípě v kombinované sestavě s řadou dorostenců a tomu také odpovídal divoký průběh zápasu. Arsenal šel do vedení po deseti minutách hry zásluhou Blažka. Jablonečtí pak dokázali využít zaváhání domácí obrany a góly zkušených hráčů Daníčka a Vošahlíka otočili na 1:2. Vyrovnání České Lípy přišlo po akci exjabloneckých hráčů Štajnera a skórujícího Díla. V závěru první půle však strhli naši hráči dalšími dvěma góly Daníčka a Vošahlíka odskočit na poločasových 2:4.

Brzy po změně stran překvapil vyběhnutého brankáře Fialu lobem českolipský Blažek na 3:4. Pak se ale prosadil za Jablonec hned dvěma góly střídající dorostenec Svrček a náš tým vedl už tříbrankovým rozdílem. Definitivní podobu výsledu dal snížením na 4:6 domácí Vacek. Jablonecký kouč Jaroslav Vodička označil výkon svých svěřenců v kombinované sestavě za slabý.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Jablonec B 4:6 (2:4)

Branky: 2x Blažek, Díl, Vacek – 2x Vošáhlík, 2x Daníček, 2x Svrček

Sestava FK Jablonec B: Jablonec: Fiala (66. Ježek) – Hämäläinen, Munzar, Rozkovec (46. Svrček), Vošáhlík, Werani (46. Břenek), Kinčl, Daníček, Nykrín (61. Bína), Podzimek 46. Stibor), Coufal