Aktualita
6
červen
2021

Béčko v kombinované sestavě hrálo v České Lípě


V dalším zápase našeho rezervního týmu se Vodičkovi svěřenci představili v okleštěné sestavě na pažitu divizní České Lípy, kterou po divokém průběhu porazili hokejovým skore 6:4.

Jablonečtí dorazili na pažit Městského stadionu v České Lípě v kombinované sestavě s řadou dorostenců a tomu také odpovídal divoký průběh zápasu. Arsenal šel do vedení po deseti minutách hry zásluhou Blažka. Jablonečtí pak dokázali využít zaváhání domácí obrany a góly zkušených hráčů Daníčka a Vošahlíka otočili na 1:2. Vyrovnání České Lípy přišlo po akci exjabloneckých hráčů Štajnera a skórujícího Díla. V závěru první půle však strhli naši hráči dalšími dvěma góly Daníčka a Vošahlíka odskočit na poločasových 2:4.

Brzy po změně stran překvapil vyběhnutého brankáře Fialu lobem českolipský Blažek na 3:4. Pak se ale prosadil za Jablonec hned dvěma góly střídající dorostenec Svrček a náš tým vedl už tříbrankovým rozdílem. Definitivní podobu výsledu dal snížením na 4:6 domácí Vacek. Jablonecký kouč Jaroslav Vodička označil výkon svých svěřenců v kombinované sestavě za slabý.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Jablonec B 4:6 (2:4)

Branky: 2x Blažek, Díl, Vacek – 2x Vošáhlík, 2x Daníček, 2x Svrček

Sestava FK Jablonec B: Jablonec: Fiala (66. Ježek) – Hämäläinen, Munzar, Rozkovec (46. Svrček), Vošáhlík, Werani (46. Břenek), Kinčl, Daníček, Nykrín (61. Bína), Podzimek 46. Stibor), Coufal

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.