červenec

Beseda s fanoušky před startem ročníku!

Ve čtvrtek 22. července připravil FK Jablonec od 17 hodin besedu s fanoušky na hlavní tribuně A. Hodinu před startem akce bude otevřen také fanshop, kde bude v prodeji exkluzivně poprvé nový dres FK Jablonec!

Přijďte na besedu s vedením klubu a zástupcem ligového A týmu před startem nového soutěžního ročníku. Besedy se zúčastní majitel klubu Miroslav Pelta, za kabinu bude k dispozici zástupce kapitána Martin Doležal, za B tým a mládež bude odpovídat Adam Pelta.

Od 16 hodin bude také otevřený fanshop, kde pro vás bude připraven exkluzivní prodej nových dresů! Cena nového domácího dresu je nižší než u těch z minulé sezóny a pořídit jej můžete za 1650 Kč. Majitelé permanentek mohou také využít slevu 20%! Dětské dresy pak pořídíte za 1300 Kč a můžete uplatnit také slevu 20% jako majitel permanentky.

Nezapomeňte na tribuně dodržovat rozestupy a zbytečně nevytvářejte větší skupiny. Otevřen bude také stánek s občerstvením.

Těšíme se na vás!