duben

Bezpečnostní opatření na Baník

Policie ČR vyhodnotila utkání s Baníkem jako rizikové a museli jsme na sobotu udělat několik opatření.

FORTUNA:LIGA | 30.kolo

:

Branky JAB: 16. Jakub Považanec, 36. Martin Doležal, 63. Martin Doležal, 90. Martin Doležal

Branky OST:

Zastavení prodeje vstupenek na tribunu C - JIH

Na doporučení Policie ČR jsme z bezpečnostních důvodů zastavili prodej na TRIBUNU JIH - C, která je za brankou u sektoru hostů. Již zakoupené vstupenky na tribunu JIH - C si mohou jejich držitelé vyměnit na HLAVNÍ POKLADNĚ stadionu Střelnice. Náhradní vstupenky jsou do sektoru D na hlavní tribuně A.

Vstupenky pro fanoušky Baníku Ostrava

Poklada u sektoru pro fanoušky Baníku Ostrava budou otevřeny hodinu a půl před výkopem, tedy v 15:30 hodin. Vstup do sektoru hostů a pokladny pro hosty jsou přístupné z ulice Vrkoslavická za tribunou B. Cena vstupenky pro fanoušky hostů je 120 korun. Platba u sektoru hostů je možná pouze v hotovosti.

Úprava vstupu do areálu stadionu za tribunou C - JIH

Vzhledem k probíhajícím stavebním pracím na hale pro judo uvnitř areálu Střelnice došlo k dočasnému omezení u vstupu z ulice Nad Střelnicí. Pokladna s turniketem je přemístěna vedle vchodu do atletické haly. Při použití přístupové cesty z ulice Nad Střelnicí dbejte zvýšené opatrnosti. Procházíte okolo staveniště!

Doporučení Policie ČR

Žádáme všechny návštěvníky uvedeného utkání, kteří do místa jeho konání přijedou motorovými vozidly, aby s nimi parkovali na místech tomu určených a respektovali dopravní značení o zákazech stání i zastavení. Řidičům motorových vozidel i ostatním účastníkům silničního provozu doporučujeme v sobotu odpoledne dbát zvýšené opatrnosti na silnici první třídy číslo 65 na výjezdu i příjezdu do Jablonce nad Nisou, a to v prostoru pod fotbalovým stadionem, kde budou z autobusů vystupovat fanoušci hostujícího celku. Autobusy budou zastavovat na uvedené frekventované silnici a v místě se bude pohybovat velké množství chodců.

Dále upozorňujeme všechny občany na dočasnou úpravu dopravního značení v ulicích Vrkoslavická a U Stadionu, která bude platit již před zahájením samotného utkání, v jeho průběhu i bezprostředně po jeho ukončení. Z důvodu zajištění nerušeného průběhu celé akce žádáme všechny občany, kterých se toto opatření dotkne, aby jej respektovali a dbali pokynů členů pořadatelské služby, kteří budou na místech přítomni.

Návštěvníky fotbalového utkání, kteří svá vozidla budou mít zaparkovaná na parkovišti u obchodního centra Kaufland, informujeme také o tom, že po skončení zápasu bude opět pro jejich odjezd z tohoto místa otevřen i boční nouzový výjezd do ulice Masná. Jedná se o opatření, které sníží riziko tvoření kolon na parkovišti při hlavním výjezdu do ulice Turnovská, proto žádáme řidiče, aby této možnosti výjezdu plně využili.