Aktualita
26
duben
2019

Bezpečnostní opatření na Baník


Policie ČR vyhodnotila utkání s Baníkem jako rizikové a museli jsme na sobotu udělat několik opatření.

FORTUNA:LIGA | 30.kolo


4
:
0
2:0

Branky JAB: 16. Jakub Považanec, 36. Martin Doležal, 63. Martin Doležal, 90. Martin Doležal

Branky OST:


Zastavení prodeje vstupenek na tribunu C - JIH

Na doporučení Policie ČR jsme z bezpečnostních důvodů zastavili prodej na TRIBUNU JIH - C, která je za brankou u sektoru hostů. Již zakoupené vstupenky na tribunu JIH - C si mohou jejich držitelé vyměnit na HLAVNÍ POKLADNĚ stadionu Střelnice. Náhradní vstupenky jsou do sektoru D na hlavní tribuně A.

Vstupenky pro fanoušky Baníku Ostrava

Poklada u sektoru pro fanoušky Baníku Ostrava budou otevřeny hodinu a půl před výkopem, tedy v 15:30 hodin. Vstup do sektoru hostů a pokladny pro hosty jsou přístupné z ulice Vrkoslavická za tribunou B. Cena vstupenky pro fanoušky hostů je 120 korun. Platba u sektoru hostů je možná pouze v hotovosti.

Úprava vstupu do areálu stadionu za tribunou C - JIH

Vzhledem k probíhajícím stavebním pracím na hale pro judo uvnitř areálu Střelnice došlo k dočasnému omezení u vstupu z ulice Nad Střelnicí. Pokladna s turniketem je přemístěna vedle vchodu do atletické haly. Při použití přístupové cesty z ulice Nad Střelnicí dbejte zvýšené opatrnosti. Procházíte okolo staveniště!

Doporučení Policie ČR

Žádáme všechny návštěvníky uvedeného utkání, kteří do místa jeho konání přijedou motorovými vozidly, aby s nimi parkovali na místech tomu určených a respektovali dopravní značení o zákazech stání i zastavení. Řidičům motorových vozidel i ostatním účastníkům silničního provozu doporučujeme v sobotu odpoledne dbát zvýšené opatrnosti na silnici první třídy číslo 65 na výjezdu i příjezdu do Jablonce nad Nisou, a to v prostoru pod fotbalovým stadionem, kde budou z autobusů vystupovat fanoušci hostujícího celku. Autobusy budou zastavovat na uvedené frekventované silnici a v místě se bude pohybovat velké množství chodců.

Dále upozorňujeme všechny občany na dočasnou úpravu dopravního značení v ulicích Vrkoslavická a U Stadionu, která bude platit již před zahájením samotného utkání, v jeho průběhu i bezprostředně po jeho ukončení. Z důvodu zajištění nerušeného průběhu celé akce žádáme všechny občany, kterých se toto opatření dotkne, aby jej respektovali a dbali pokynů členů pořadatelské služby, kteří budou na místech přítomni.

Návštěvníky fotbalového utkání, kteří svá vozidla budou mít zaparkovaná na parkovišti u obchodního centra Kaufland, informujeme také o tom, že po skončení zápasu bude opět pro jejich odjezd z tohoto místa otevřen i boční nouzový výjezd do ulice Masná. Jedná se o opatření, které sníží riziko tvoření kolon na parkovišti při hlavním výjezdu do ulice Turnovská, proto žádáme řidiče, aby této možnosti výjezdu plně využili.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.