Aktualita
29
březen
2020

Derby proti koronaviru! Přispět můžete i vy


Za normálních okolností by se v těchto dnech oba naše kluby chystaly na 53. ligové Podještědské derby, které mělo být na programu v rámci 27. kola FORTUNA:LIGY o prvním dubnovém víkendu. Jenže teď se místo prestižní fotbalové bitvy svádí jiný, a mnohem zásadnější boj, a to boj o lidské životy!

Nesvádí ho fotbalisté na zeleném trávníku, ale zdravotníci v nemocnicích. Jejich soupeř je bohužel obzvlášť zákeřný, a o to jsou jejich statečné a obětavé výkony obdivuhodnější! V tom boji jim všichni musíme aspoň symbolicky pomoct.

A proto jsme se rozhodli, že se v neděli 5. dubna 2020 od 15:00 uskuteční DERBY PROTI KORONAVIRU. Jeho účastníky se můžete stát i vy. Společně spustíme online prodej vstupenek na jabloneckou Střelnici, jako kdyby se Podještědské derby hrálo v původně plánovaném termínu. Koupí vstupenky v ceně 100 Kč přispějete Krajské nemocnici v Liberci na boj proti novému koronaviru. Věříme, že se v našem kraji najde dost lidí, kteří své zdravotníky v jejich zápase nenechají samotné. Pořiďte si svou vstupenku na derby proti koronaviru, pořiďte ji i svým blízkým. Nikdy nevíte, kdy někdo z nich pomoc zdravotníků bude taky potřebovat…

Prodej charitativních vstupenek začíná v pondělí 30. března 2020 v 10 hodin na internetovém prodejním portálu Ticketstream. Konec prodeje bude v čas konání našeho virtuálního derby, tedy v neděli 5. dubna 2020 v 15 hodin. Nakupovat můžete jednoduše z počítače nebo mobilu. Počet vstupenek na osobu není omezen, každý může přispět podle vlastních možností.

Střelnice sice v neděli zůstane zavřená a žádný fotbalový zápas se tam konat nebude, ale speciální elektronická vstupenka, která Vám přijde na e-mail a budete si ji moct vytisknout, Vám poslouží jako stálá připomínka toho, že když to bylo třeba, nezůstali jste v ofsajdu.

Do charitativní kampaně se zapojila také ticketingová společnost Ticketstream, která prodej vstupenek zprostředkovává. V rámci podpory společného projektu FK Jablonec a FC Slovan Liberec se Ticketstream vzdal 50% poplatků (5 Kč) za zprostředkování prodeje.

Srdečně děkujeme všem, kdo se zapojí!

FK Jablonec

FC Slovan Liberec

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.