září

Dětský fotbalový den je zrušený!

V pondělí 28. září jsme připravovali akci pro děti na hřišti u ZŠ Mozartova. S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci jsme akci zrušili!

Středeční mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR omezuje počet osob na venkovních akcích. Také z toho důvodu jsme se rozhodli, že Dětský fotbalový den na sváteční pondělí zrušíme.

"V současné době není možné uspořádat dětský fotbalový den. Epidemiologická situace se nevyvíjí příznivě a s ohledem na aktuální mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví musíme být zodpovědní a nevytvářet prostředí, kde by se shromáždilo příliš mnoho lidí. Věříme, že si společně užijeme dětský fotbalový den příští rok," vysvětluje rozhodnutí organizátor akce Adam Pelta.