This text will be replaced
červenec

Do sezóny 2021/2022 v nových dresech!

Fotbalisté FK Jablonec vstoupí do sezóny 2021/2022 v nových dresech! Domácí sada je v tradičních klubových barvách - zelená a bílá.

Dalším novým prvkem na dresech FK Jablonec 2021/2022 je logo společnosti MOL Česká republika na hrudi. S našim dosavadním partnerem jsme významně rozšířili spolupráci a logo společnosti MOL Česká republika bude na dresech k vidění nejen ve FORTUNA:LIZE a domácím poháru MOL Cup, ale také na evropské klubové scéně. A to jak již v kvalifikačních zápasech, tak při případné účasti v základní skupině jedné ze soutěží pod hlavičkou UEFA.

Dalším partnerem, který má své místo na dresu, je italský region Gitschberg Jochtal, který se stal naším partnerem pro letní herní soustředění a také připravil řadu výhod pro naše permanentkáře. Gitschberg Jochtal bude mít své místo na dresech pro domácí soutěže (FORTUNA:LIGA a MOL Cup) a v kvalifikačních zápasech soutěží UEFA.

Na dresu opět v zadní části nad jmenovkou nechybí jabloň jako odkaz na městský znak a propojení s městem Jablonec. Na vnitřní straně límce opět najdete slogan našich fanoušků "zelená - bílá". Oproti posledním dresům se změnil také font jmenovek a čísel.

Nové dresy budou v prodeji od začátku příštího týdne a spolu se startem prodeje také odstartuje soutěž s italským regionem Gitschberg Jochtal o pobyt v Jižním Tyrolsku pro dvě osoby se skipasy.