This text will be replaced
Aktualita
13
červenec
2021

Do sezóny 2021/2022 v nových dresech!


Fotbalisté FK Jablonec vstoupí do sezóny 2021/2022 v nových dresech! Domácí sada je v tradičních klubových barvách - zelená a bílá.

Dalším novým prvkem na dresech FK Jablonec 2021/2022 je logo společnosti MOL Česká republika na hrudi. S našim dosavadním partnerem jsme významně rozšířili spolupráci a logo společnosti MOL Česká republika bude na dresech k vidění nejen ve FORTUNA:LIZE a domácím poháru MOL Cup, ale také na evropské klubové scéně. A to jak již v kvalifikačních zápasech, tak při případné účasti v základní skupině jedné ze soutěží pod hlavičkou UEFA.

Dalším partnerem, který má své místo na dresu, je italský region Gitschberg Jochtal, který se stal naším partnerem pro letní herní soustředění a také připravil řadu výhod pro naše permanentkáře. Gitschberg Jochtal bude mít své místo na dresech pro domácí soutěže (FORTUNA:LIGA a MOL Cup) a v kvalifikačních zápasech soutěží UEFA.

Na dresu opět v zadní části nad jmenovkou nechybí jabloň jako odkaz na městský znak a propojení s městem Jablonec. Na vnitřní straně límce opět najdete slogan našich fanoušků "zelená - bílá". Oproti posledním dresům se změnil také font jmenovek a čísel.

Nové dresy budou v prodeji od začátku příštího týdne a spolu se startem prodeje také odstartuje soutěž s italským regionem Gitschberg Jochtal o pobyt v Jižním Tyrolsku pro dvě osoby se skipasy.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.