Dominik Pleštil prodloužil smlouvu do 2023!

Ofenzivní záložník Dominik Pleštil prodloužil v FK Jablonec smlouvu! Rychlonohý záložník podepsal nový kontrakt do 30. června 2023!

Dvacetiletý Dominik Pleštil v aktuálním soutěžním ročníku zapisuje svou druhou sezónu v první lize. V ročníku 2019/2020 naskočil do devíti soutěžních zápasů v lize a vstřelil dvě branky! Vítězný gól vstřelil v Opavě a doma proti Plzni se také prosadil. Další branku přidal v poháru MOL Cup, když mířil přesně ve čtvrtfinále v Olomouci. Nyní se šikovný krajní hráč domluvil s vedením klubu na prodloužení kontraktu.

"Samozřejmě jsem rád, že jsme se domluvili na prodloužení smlouvy, jsem v Jablonci šťastný. Týmové cíle jsou určitě zahrát si evropské poháry. A ty osobní dostávat se co nejčastěji do základní sestavy a hlavně podávat dobré výkony, které budou pomáhat týmu," říká odhodlaně Dominik Pleštil, který je dalším z hráčů v kádru, který se do A týmu dostal z mládeže Jablonce.

Přejeme plno dalších gólových radostí, Dominiku!

Author Martin Bergman