Dorost U17 porazil Havlíčkův Brod

Dorost U17 trenéra Martina Kotyzy zavítal o víkendu do Havlíčkova Brodu, kde nastoupil proti tamnímu dorostu U19. Jablonec přivezl výhru 4:2.

Havlíčkův Brod U19 - FK Jablonec U17 2:4 (2:2)

Branky Jablonce: 5. Vobejda, 20. Velich, 62. Velich, 70. Vobejda

Sestava: Ježek (40. Mazánek) - Kobr, Hnát, Dejl, Procházka - Hrušovský, Šimůnek, Vobejda, Coufal - Velich, Šilhavý.

"Do utkání vstoupil náš tým velice dobře, hned od začátku diktoval tempo hry a v 5. minutě se ujal vedení, když hezkou kombinaci a centr Kobra zakončil na zadní tyči Vobejda. Poté přišla pasáž několika zbytečných ofsajdových situací, kterým se nám nepodařilo vyhnout a proto až ve 20. minutě zvýšil na 2:0 Velich, když využil prostrčení středem a přehodil padajícího brankáře. Při pokračující převaze našeho týmu soupeř z ojedinělého brejku skóroval. A to z penalty nařízené po hře rukou jednoho z obránců. V poslední vteřině prvního poločasu pak soupeř dokonce vyrovnal, kdy se balón odrazil od Hrušovského za záda gólmana Ježka. Ve druhé půli pokračovala jasná převaha našeho týmu, ale bohužel také zahazování jasných gólových příležitostí. Nakonec přidal ještě po jedné brance Velich a Vobejda a utkání tak skončilo vítězstvím našeho týmu 4:2," komentuje utkání trenér Martin Kotyza.