Evropská liga: Informace pro fanoušky v Rennes

Stade Rennes FC FK Jablonec
2:1
Evropská liga UEFA, 1. kolo čt 20. 9. 2018, 18:55

Pozorně si přečtěte informace, pokud se vydáte podpořit nás do Rennes na utkání prvního kola základní skupiny Evropské ligy UEFA. Ať už cestujete autobusem v rámci našeho výjezdu, nebo po vlastní ose, věnujte pozornost těmto informacím!

Výjezd autobusem do Rennes

• odjezd 19. září ve 14:00 z parkoviště u hlavního vstupu na Stadion Střelnice
  • plánovaný příjezd do centra Rennes je 20. září v 10:00 hodin (závisí na dopravě)
  • sraz fanoušků u stadionu Roazhon park je od 17:00 u sektoru hostů (GATE 15) Doprava na stadion je individuální.
  • důležité je být u stadionu včas, budou kontroly při vstupu na stadion!
  • na místě budou vydány vstupenky do sektoru hostů
  • po utkání je odjezd se stadionu od sektoru hostů zpět do Jablonce nad Nisou

Nezapomeňte mít sebou cestovní doklady (občanský průkaz nebo cestovní pas)!

Kapacita autobusu je 69 cestujících, autobus je vybaven WC a je plně nekuřácký! Během cesty bude řidič zastavovat zhruba každé tři hodiny na dvacetiminutové přestávky. Řidiči musí ve Francii absolvovat nutnou přestávku 9 hodin. Proto budou v Rennes vysazeni do centra a řidič odstaví autobus. Po utkání již bude přistaven u sektoru hostů na parkovišti P2. Do autobusu se nedělá zasedací pořádek a sezení je individuální. Místa je v autobuse dostatek.

KOMPLETNÍ PLÁN STADIONU NAJDETE ZDE.

Fanoušci cestující po vlastní ose

Děkujeme také všem fanouškům, kteří za námi cestují po vlastní ose a využili jste možnost získat vstupenky do sektoru hostů od našeho klubu. Díky fanouškům z výjezdu a vám budeme mít v Rennes slušnou diváckou podporu.

Všem, kteří se nahlásili mailem, jsme odeslali v pondělí potvrzení, že jejich žádost byla vyřízena.

Vstup do sektoru hostů je prostřednictvím brány GATE 15 a v tomto místě bude také probíhat od 17 hodin výdej vstupenek do sektoru hostů!

Prosíme, abyste byli na místě včas a vstupenky si vyzvedli, protože při vstupu na stadion budou kontroly od pořadatelů zápasu. Včasným příchodem na stadion předejdete případnému zdržení těsně před utkáním.