Evropská liga: vstupenky a balíčky

Evropská liga UEFA se rychle blíží a v pátek 7. září startuje předprodej balíčků na domácí zápasy základní skupiny pro majitele placených permanentek! Volný prodej balíčků bude od 11. září!

V první fázi prodeje odstartuje prodej balíčků na všechny tři domácí zápasy Evropské ligy UEFA. Předkupní právo mají majitelé placených permanentek, pro které bude prodej balíčků od 7. do 10. září včetně víkendového prodeje. Cena balíčku je nastavena s 25% slevou oproti cenám vstupenek na jednotlivá utkání. Doporučujeme tedy pořízení balíčku na všechny domácí zápasy Jablonce, čímž se vyhnete nejen frontám před zápasy, ale budete mít také jistotu, že o žádný ze zápasů nepřijdete.

Ceny balíčků na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 1100 Kč
A - východ A, D 700 Kč
Vlajkonoši domácí 700 Kč
B - západ B, C, D 1100 Kč
B - západ A, E 700 Kč
C - jih A, B, C, D 700 Kč

Prodej bude výhradně v Infocentru u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Na jednu permanentku lze koupit jeden balíček na tři domácí zápasy. Ceny balíčků jsou konečné bez dalších slev, tedy bez slev pro ženy, děti a důchodce.

Rozpis prodeje balíčků na Evropskou ligu UEFA

Datum čas místo
7. 9. 12 - 18 INFOCENTRUM POUZE PERMANENTKÁŘI
8. 9. 9 - 12 INFOCENTRUM POUZE PERMANENTKÁŘI
9. 9. 9 - 12 INFOCENTRUM POUZE PERMANENTKÁŘI
10. 9. 16:30 - 18:30 POKLADNA 1 POUZE PERMANENTKÁŘI
11. 9. 8:00 ONLINE PRODEJ OMEZENO 4 KS BALÍČKŮ NA IP ADRESU
19. 9. 23:59
UKONČENÍ PRODEJE BALÍČKŮ

Prodej balíčků ve volném prodeji od úterý 11. září 8:00 bude probíhat také v Eurocentru v Jablonci a na vybraných pobočkách Ticketstreamu (seznam poboček bude zveřejněn na webu Ticketstreamu u nabídky balíčků).

Ceny vstupenek na Evropskou ligu UEFA

Tribuna Sektor I. kategorie II. kategorie
A - východ B, C 500 Kč
A - východ A, D   300 Kč
Vlajkonoši domácí     300 Kč
B - západ B, C, D 500 Kč
B - západ A, E   300 Kč
C - jih A, B, C, D   300 Kč
C - jih AWAY FANS 300 Kč

Prodej jednotlivých zbylých vstupenek na domácí zápasu odstartuje ve čtvrtek 20. září a vstupenky budou v prodeji ONLINE. Ceny vstupenek jsou konečné bez dalších slev, tedy bez slev pro ženy, děti a důchodce.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na emailu evropskaliga@fkjablonec.cz

Author Martin Bergman