září

Evropská liga: vstupenky na zápas v Rennes

Cestujete na náš první zápas Evropské ligy UEFA po vlastní ose? Máme pro vás milé překvapení! Nemusíte řešit nákup vstupenky na zápas!

Všem fanouškům Jablonce, kteří se vydají podpořit nás na první utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA, chceme poděkovat za podporu dárkem od našeho klubu.

Pokud se nám včas nahlásíte, že cestujete do Rennes na utkání, dostanete od nás vstupenku zdarma do sektoru hostů na stadionu Roazhon park!

"Chceme fanouškům, kteří cestují po vlastní ose, poděkovat za podporu. Zajištění vstupenek na utkání Stade Rennes - Jablonec je ideální forma, jak fanoušky podpořit v jejich putování po Evropě," říká ke vstřícnému kroku vedení klubu tiskový mluvčí Jablonce Martin Bergman.

Jak získat vstupenky na zápas Stade Rennes - FK Jablonec?

• nahlaste na e-mail martin.bergman@fkjablonec.cz počet osob, které cestují do Francie
  • předmět zprávy dejte VÝJEZD RENNES
  • potřebujeme také jméno, příjmení a číslo cestovního dokladu (kvůli kontrole na místě vydávání vstupenek)
  • konec žádostí je v pátek 14. září 2018 do 12:00
  • vstupenky se budou vydávat u vstupu GATE 15
  • sraz u stadionu Roazhon park u vstupu pro hostující fanoušky bude ve čtvrtek 20. září od 17 hodin.
  • Výkop zápasu je v 18:55 a budou důkladné kontroly při vstupu na stadion. Proto buďte na místě včas, nejpozději hodinu před výkopem.

KOMPLETNÍ PLÁN STADIONU NAJDETE ZDE.