Evropská liga: výjezd busem do Francie!

Výjezd pro fanoušky do Francie bude! Podařilo se nám sehnat dopravce, který má k dispozici autobus v termínu našeho prvního zápasu ve skupině Evropské ligy! Nyní máte možnost podpořit nás na stadionu Stade Rennes za velmi výhodnou cenu.

Cena výjezdu do Francie je pro naše fanoušky 2000 korun včetně vstupenky na utkání!

"Ve vedení klubu jsme se domluvili, že budeme chtít podpořit naše fanoušky také při venkovních zápasech. Vážíme si jejich podpory a část dopravy zaplatíme my, aby byla konečná cena 2000 korun za osobu. A vstupenku na utkání proti Rennes dostanou fanoušci od našeho klubu jako pozornost za to, že váží dalekou cestu nás podpořit," říká ředitel klubu Petr Flodrman.

Prodej zájezdů do Francie bude spuštěn v pondělí v 16:30 ve fanshopu FK Jablonec. Každý fanoušek, který si zájezd zakoupí, dostane voucher na cestu a vstupenka mu bude vydána na místě konání zápasu u sektoru hostů. Kapacita zájezdu je omezena! Prodej bude probíhat až do 18:30 hodin během kvalifikačního utkání české reprezentace.

Časový harmonogram výjezdu do Rennes

• odjezd 19. září ve 14:00 z parkoviště u hlavního vstupu na Stadion Střelnice
  • plánovaný příjezd do centra Rennes je 20. září v 10:00 hodin (závisí na dopravě)
  • sraz fanoušků u stadionu Roazhon park je od 17:00 u sektoru hostů (GATE 15) Doprava na stadion je individuální.
  • důležité je být u stadionu včas, budou kontroly při vstupu na stadion!
  • na místě budou vydány vstupenky do sektoru hostů
  • po utkání je odjezd se stadionu od sektoru hostů zpět do Jablonce nad Nisou

Nezapomeňte mít sebou cestovní doklady (občanský průkaz nebo cestovní pas)!

Kapacita autobusu je 69 cestujících, autobus je vybaven WC a je plně nekuřácký! Během cesty bude řidič zastavovat zhruba každé tři hodiny na dvacetiminutové přestávky. Řidiči musí ve Francii absolvovat nutnou přestávku 9 hodin. Proto budou v Rennes vysazeni do centra a řidič odstaví autobus. Po utkání již bude přistaven u sektoru hostů na parkovišti P2.