Aktualita
16
březen
2020

FK Jablonec přerušuje tréninky všech týmů


S ohledem na nová opatření Vlády České republiky proti šíření koronaviru omezujeme sportovní činnost našich družstev od ligového týmu až po mládež.

"S ohledem na nová opatření Vlády České republiky se přerušuje sportovní činnost A týmu i B týmu. Hráči se budou připravovat individuálně. Tento stav bude platit až do odvolání. Na konci minulého týdne přerušila činnost naše mládež ve Fotbalové akademii Jablonec. Zdraví je na prvním místě," komentuje situaci tiskový mluvčí klubu Martin Bergman.

V praxi to znamená, že naši hráči v A týmu i B týmu dostali individuální tréninkové plány, které budou plnit až do odvolání. Tímto opatřením chceme co nejvíce eliminovat možnost nákazy mezi našimi hráči. Zdraví nejen našich hráčů, ale i dalších spoluobčanů je na prvním místě.

Naše Fotbalová akademie Jablonec, z.s. přerušila tréninkové jednotky již na konci minulého týdne, a to na dobu dvou týdnů. Po této době se uvidí, jak bude situace vypadat a přistoupí se případně k dalším omezením.

Dbejte, prosím, na doporučení a nařízení Vlády ČR. Myslete na sebe a své blízké. Jen společně můžeme překonat toto těžké období.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.